המוצרים שלנו

Aura Botanica

כשהכוח הגולמי של הטבע הופך לחוויה מעודנת. אורה בוטניקה מורכב ממרכיבים ממקור צמחי יוקרתיים של שמן ארגן ושמן קוקוס בכבישת יד. ללא סיליקונים וללא סולפאטים. גלי היום אם הפורמולות פורצות הדרך הללו יכולות לעזור לך לחשוף את היופי הטבעי של שיערך.

לפרטים נוספים

Limited Edition מהדורה מוגבלת

מארזים במהדורה מוגבלת של קרסטס, מושלמים בתור מתנה לעצמך או למישהי אהובה במיוחד שחשוב לך לפנק.

לפרטים נוספים

Resistance Extentioniste

פרצי את הגבולות שלך עם תכנית האימונים החדשה למראה שיער ארוך, בריא וחזק יותר. התוצאות מורגשות כבר מהשימוש הראשון - 99% פחות שבירה בשיערך* ו-78% פחות קצוות מפוצלים*

לפרטים נוספים

Specifique

סדרה המיועדת לקרקפת רגישה, טיפול באדמומיות בקרקפת, גירודים ונגד קשקשים.

לפרטים נוספים

Nutritive Magistral

סדרה המזינה עמוקות שיער יבש מאוד, נועדה להפוך את השיער לנעים למגע. לברק וגמישות המשוחזרים מבפנים ורכות הומוגנית מהשורשים ועד הקצוות.

לפרטים נוספים

Soleil סולייל

סדרת מוצרים להגנה ושיקום של שיער שנחשף לשמש. בדיוק כמו העור שלך, את צריכה להגן גם על שיערך לפני היציאה לשמש. בעזרת שמנים מינרליים, סרמידים ופילטרים מסננים הנמצאים במוצרי הסדרה, שיערך יהיה מוגן מקרני השמש ומלא ברק

לפרטים נוספים

Chronologiste

סדרת מוצרים היוצרת חווית ספא לשיער והקרקפת. מתאים לכל סוגי השיער. המוצרים בסדרה מבוססים על פורמולות חדשניות ומכילים אביסין- מולקולה בעלת סגולות הזנה שנוצרה מאצות זעירות שנמצאו בתוך סלעי געש. במספרה תוכלי להינות מטיפול של דמוי פניני קוויאר לשיער רק ומבריק.

לפרטים נוספים

Resistance Therapiste

סדרה המציגה את החידוש לשיער פגום מאוד, הודות לתגלית מהותית על מבנה השיער. גילוי יכולת של צמח עתיק יומין על איכות השיער ושגרת טיפוח חדשה, המוטמעים יחדיו בתוך פורמולות רב חושיות, חדשניות ויוצאות דופן.

לפרטים נוספים

Elixir Ultime

סדרה המבוססת על שמנים צמחיים, המעניקים מגע רך וגמיש לשיער. מחליקים את סיבי השערה ומקנים לשיער מראה בריא, מלא ברק ובעל ניחוח נפלא.

לפרטים נוספים

Discipline

סדרת מוצרים מתוחכמת עבור שיער מרדני וקשה לשליטה. המוצרים בעלי טכנולוגיה חדשנית ומתקדמת המבוססים על פרו-קרטין בריכוז גבוה.

לפרטים נוספים

Discipline curl ideal

סדרת הטיפוח לתלתלים, השומרים על התנועה הטבעית של התלתלים. מחזקת את סיב השערה, מדגישה את קווי המתאר החינניים של כל סוגי השיער- משיער גלי ועד למקורזל ביותר.

לפרטים נוספים

Nutritive

הסדרה האייקונית של קרסטס המיועדת לשיער יבש עד יבש מאוד. מוצרים בעלי עוצמת הזנה עמוקה. לשיער חסר ברק, יבש, שנשבר בקלות וקשה להתיר בו קשרים.

לפרטים נוספים

Reflection

סדרה המיועדת לשיער צבוע ובעל גוונים ומשלים את הגנת השיער לאחר הצבע. מעניק לשיער רכות, ברק ומעניק מראה של השתקפות צבע.

לפרטים נוספים

Resistance

סדרה עבור שיער שברירי, פגום ובעל קצוות מפוצלים. מוצרי הסדרה מכילים, בין היתר, קומפלקס סילאן מתקדם אשר עוזר לבניה מחדש ולחיזוק סיבי השערה. הסדרה מעצימה את חיותו של השיער מהשורש ועד הקצה.

לפרטים נוספים

Densifique

סדרה לשיקום מראה שיער צפוף, מעניק לתאי הגזע את הסביבה האופטימלית עבורם. בנוסף, מכיל פולימרים לעיצוב התורמים למראה צפיפות השיער וויטמינים המזינים את סיב השערה.

לפרטים נוספים

Densifique homme

סדרה לשיקום מראה צפיפות השיער לגבר, מיועד עבור שיער חסר צפיפות ודליל.

לפרטים נוספים

Volumifique

סדרה המיועדת לשיער דק. ליצירת מראה מלא וקליל. מטפלת ומטהרת את השיער ומשאירה אותו נעים למגע.

לפרטים נוספים

Styling

סדרת קוטור סטיילינג בעלת מגוון מוצרי עיצוב המבוססים על מרקמים קלילים, המעניקים נפח, גמישות ואחיזה לאורך זמן, עם תנועה חופשית.

לפרטים נוספים

Initialiste

תכשיר מתקדם לקרקפת ולשיער. מחדש את הגדילה בשביל שיער חזק, בוהק ויפה יותר.

לפרטים נוספים