יצירת המופת של קרסטס

קרסטס חקרה את היתרונות של המולקולה “אביסין”, מולקולה נדירה וייחודית, שהתגלתה באזורים עם התנאים הקשים ביותר על פני כדור הארץ, בתוך סלעים געשיים המתפרצים מקרקעית האוקיינוס השקט.

המולקולה נוצרה על-ידי אצות זעירות ומסוגלת לשרוד בתנאים הקשים ביותר. המעבדות של קרסטס גילו את הסגולות המדהימות של מולקולה זווהצליחו ליצור אותה מחדש בכמויות אינסופיות.

 בנוסף, חטיבת המחקר של לוריאל, שאבה השראה מהיתרונות הממריצים והמרעננים של מקור חיים נוסף ויצרה סרום פנינים מעניק חיים, בהשראת כדורים קטנים דמויי קוויאר לשגרת טיפוח יוצאת דופן, המתבצעת במספרות מורשות קרסטס בלבד.

תמונת הכתבה

שגרת הטיפוח Chronologiste, כוללת שלושה מוצרים:

 

1. אמבט החפיפה (שמפו) המכיל את מולקולת האביסין ומכיל ויטמין F, סרמיד ונגזרת של ויטמין E. בעל פורמולה מתקדמת, המסייע להעניק לשיער שינוי נראה לעין, פעולת הניקוי היסודית שלו מטהרת את הקרקפת.

2. מסכה מחייה ומשקמת המכילה אביסין, מולקולה מופלאה שהתגלתה בשבר הוולקני באוקיאנוס השקט, ויטמין F, סרמיד ונגזרת של ויטמין E, ריכוז של מרכיבים פעילים להזנה עמוקה של השיער מהקרקפת ועד לקצוות.

בטיפול במספרה, יוקרה ומדע משתלבים יחדיו, כאשר מעצב השיער משלב את המסכה עם פניני “קוויאר” ואלה נמסים לטיפול אחד מופלא וליצירת מראה שיער יפהפה.

3. שמן הבושם הראשון לשיער מבית קרסטס, המעניק את טאץ’ הסיום לשגרת Chronologiste, עם ניחוח מעורר השראה. נוצר בהשראת עולם הבישום היוקרתי ונרקח לפי הזמנה, על-ידי אלברטו מורילס, אמן בישום נודע.

שגרת טיפוח השיער Chronologiste יוצרת תחושה של חוית ספא לשיער בדיוק כמו טיפול המתבצע בספא יוקרתי. תתפנקי!

תמונת הכתבה

עשוי גם לעניין אותך

מוצרי שיער לתלתלים

קראי עוד

שיערך הוא שפה Nutritive Magistral

קראי עוד

סודות היופי של שמני קרסטס

קראי עוד