Curl Manifesto

כך Kérastase מטפחת את תלתלייך בסלון ובבית

מהקולקציה החדשה של מוצרי הטיפוח הביתיים ועד התמצית המחוזקת Fusio Dose, המצטרפת לסדרת המוצרים האייקונית שלנו: אם יש לך תלתלים, את בידיים טובות.

למרבה הצער, סלונים רבים לעיצוב השיער מציעים לנשים עם שיער מתולתל רק ליישר אותם ולהחליק את השיער - וזאת בשל חוסר הידע וההבנה הקיימים בתחום. זה חייב להשתנות. יצאנו לחקור ולבדוק איזה טיפול מקבלות נשים עם שיער מתולתל בסלוני העיצוב, וצפינו בתגובות שלהן. 66% מהנשים עם השיער המתולתל מבקרות בסלוני העיצוב כדי לטפל בשיערן לעומת 40% בסך הכול, מסך הנשים עם השיער החלק. ועדיין, נשים רבות מספרות לנו על חוויות טראומתיות שחוו בביקורים אלה.

הוא סיפר את השיער שלי בדיוק באותו אופן שסיפר בו את אחיותיי שיש להן שיער חלק. בכיתי כל כך. עכשיו אני נותנת רק למעצב שיער מומחה לשיער מתולתל לספר אותי.

סיפור זה הינו רק דוגמה אחת מבין רבות, והיא מסבירה למה לכל כך הרבה נשים אין אמון בסלוני עיצוב שיער. 40% מהנשים בעלות שיער מתולתל שסקרנו מעדיפות לטפל בשיער בעצמן ולא להפקיד אותו בידיהם של מעצבים. כמובילים בתעשייה, אנחנו מאמינים שזוהי האחריות שלנו להכשיר ולהסמיך מעצבי שיער מומחים לטיפול בשיער מתולתל. כדי לוודא שאכן נוכל להציע לנשים בעלות שיער טבעי ויפהפה את החווייה החיובית ביותר, התייעצנו עם שני מומחים לשיער מתולתל: ורנון פרנסואה - מעצב שיער, מדריך עיצוב שיער וסלבריטי, ואודֶה ליווריי - מומחה לשיער ועור הקרקפת.

"עכשיו אוכל להיות בטוח שאנשים בכל העולם ישתמשו במוצרי Kérastase עבור כל סוג וכל מרקם של שיער, וירגישו סוף סוף חלק מאותו מועדון יוקרה", אומר פרנסואה. המעצב הידוע מאמין, ובצדק, שמעצבי השיער "צריכים להכיר ולהבין את כל הניואנסים של מרקמי השיער השונים שאנחנו נתקלים בהם מידי יום. כולנו צריכים לשפר את עצמינו במשימה הזו."

"אני דוגל בגישה של התנסות מעשית, בכל דבר. לפעמים אני לא בטוח באיזה אופן יש לטפל בשיער או לספר אותו, לפני שאני נוגע בו. אני מבקש לדעת איך השיער הגיע למצב שהוא נמצא בו כיום. אני מתעניין. מעצב שיער צריך להביע כבוד, לשאול שאלות."

כמותג מומחים, אנו ב-Kérastase מבינים יפה את חשיבותה של האבחנה ואת חשיבותו של תהליך ההתייעצות. אנחנו גם מבינים את כוחם של מוצרים ושגרת טיפוח בהתאמה אישית, ולכן השקנו את סדרת Curl Manifesto החדשה. אנחנו מזמינים אותך להתייעץ עם מעצבי השיער המומחים שלנו שיתאימו לך את הטיפוח הנכון והיעיל ביותר. הנה כמה טיפים לטיפוח השיער המתולתל, שתוכלי ליישם כבר היום.

קראי עוד: שגרת הטיפוח שלך לשיער כמו שלא היה לך מעולם

הטיפים של מעצבי השיער שלנו

לפני החפיפה

לשיער מתולתל מאוד ויבש, העניקי שכבת הזנה נוספת עם שמן Huile Sublime Repair מסדרת Curl Manifesto, לפני חפיפת השיער באמבט חפיפה.

השתמשי באצבעותייך

בזמן החפיפה וביחד עם זרם המים, התירי את הקשרים בשיער בעזרת אצבעותייך. פתחי אותן לרווחה – זה יעזור לצמצם את הקשרים למינימום. שיער מתולתל, מקורזל או לא ממושמע עלול להיות פגיע מאוד כשהוא רטוב.

הספיגי מרכך וכווצי את התלתלים

מרחי מרכך על שתי ידייך והספיגי אותו אל תוך השיער הרטוב ממים, מגובה אמצע השערות ועד לקצוות. חשוב בשלב הזה לעבוד מהר ולהיעזר גם בציפורניים. שיער רטוב סופג את המרכך בצורה הטובה ביותר.

לחות, לחות, לחות

שיער מתולתל נוטה להיות יבש יותר מאשר סוגי שיער אחרים, לכן לחות היא המפתח להפחתת קירזול ולמניעת שבירה. קרם Creme De Jour Fondamentale מעניק לשיער את ההזנה שהוא זקוק לה. הספיגי את הקרם באצבעותייך וכווצי בעזרתן את קצות התלתלים – בצעי את הפעולה מהר ועל שיער רטוב עבור ספיגה מיטבית.

ייבוש באוויר או במייבש שיער

תני לשיער להתייבש בצורה טבעית באוויר ככל האפשר. ייבוש כזה משמר את הלחות בשיער ומונע את ההתייבשות ואת הנזק שגורם ייבוש בחום. תוכלי לייבש את השיער גם בחום בינוני, קרם Crème de Jour Fondamentale מעניק לשיער את ההגנה האופטימלית מייבוש בחום.

צמצמי את שבירת התלתלים למינימום!

אין לך זמן לתת לשיער להתייבש באופן טבעי? השתמשי במגבת מיקרופייבר וסחטי בעדינות רבה את התלתלים כדי להסיר את עודפי המים בלי להזיק לתלתלים העדינים.

רענני בין חפיפות

חפיפות תכופות מידי של השיער עלולות לגרום להתייבשות, לקרזול ולנזק לשיער. תרסיס Spray Refresh Absolu, מוצר-העל מסדרת Curl Manifesto, מרענן את השיער, מרווה אותו בלחות ומחדש את מראה התלתלים בין החפיפות.

גם כשאת ישנה

שמן Huile Sublime Repair הוא מוצר-על רב שימושי המתאים לשימוש גם בלילה. השמן מזין את עור הקרקפת ואת התלתלים ועובד בשבילך בזמן שאת ישנה.

בקרי אצל מעצב השיער שלך

נשים רבות מבקשות טיפול שיחדש את תלתליהן ברגע וישיב להם את הגמישות שכל-כך חשובה לשיער. Kérastase האזינה לבקשות ופיתחה תמצית חדשה וחזקה במיוחד: Fusio Dose Curl Nourishing Treatment המזינה את סיב השערה ב-88% באופן מיידי ומצטרפת לסדרת הטיפולים האייקונית שלנו, להענקת טיפוח מותאם אישית אולטימטיבי אצל מעצב השיער.

לנשים עם שיער מתולתל או מקורזל בעל נקבוביות נמוכה, אנחנו מציעים את פרוטוקול לחות ושיקום העיצוב. זהו פרוטוקול טיפול בן ארבעה שלבים המתחיל באמבט החפיפה Bain Hydratation Douceur שחופף בעדינות את השיער ומרווה אותו בלחות. השלב השני כולל את הספגת התמצית המחוזקת Fusio Dose, המשקמת ומחדשת את התלתלים. בשלב השלישי מגיע תורו של הקרם המרכך Creme De Jour Fondamentale המעצב את התלתלים ומעניק להם הגנה מפני הלחות שבאוויר, וג'ל Gelee Curl Contour יסיים את הטיפול בהענקת נפח ויציבות, ושמירה מפני התכווצות.

לנשים עם שיער מתולתל או מקורזל בעל נקבוביות גבוהה, אנחנו מציעים את פרוטוקול הלחות העמוקה. פרוטוקול זה דומה לפרוטוקול הקודם, אבל נוספת לו מסכת Masque Beurre Haute Nutrition ללחות עמוקה, המשתלבת אחרי תמצית Fusio Dose ולפני הקרם המרכך. השלב האחרון בפרוטוקול זה יהיה שמן Huile Sublime Repair המחזק ומעצים את ברק השיער.

קראי עוד: המרכיבים לטיפוח לתלתלים שממש כדאי לך להכיר

טיפולי היופי האלה הם תענוג גדול שאפשר לקבל רק בסלון, ופרנסואה מדבר עליהם בלהט רב. "טפלו בלקוחות שלכם כפי שהייתם רוצים שיטפלו בכם. זה יבטיח את הצלחתכם לטווח הארוך. זה לא מדע טילים. לא משנה מה בדיוק מבקשת הלקוחה, היא בעצם רוצה לחוש אהובה ומוערכת. לכולם מגיע להרגיש אהובים, לא משנה מה מרקם השיער שלהם."