האנטומיה של שיער ארוך

שגרת טיפוח לשיער ארוך

החל משיער שנופל לאורך כל הגב ועד לכל אורך אחר, השיער שלך משקף אותך ואורך השיער מעיד על משך הזמן שהיה איתך, טומן בחובו סודות ומתנופף באוויר בתבונה.

השיער צומח מעור הקרקפת החי ומלווה אותנו עד שהוא נגזר, נשבר או נושר. ולמרות שמדובר ברקמה מתה, השיער נראה חי מאוד ובמיטבו, הודות לטיפוח מתאים ועקבי במשך זמן.

אבל כשבודקים את העניין לעומק, השיער הוא חומר אורגני. מעבר להשפעה המכשפת שלו על כל מי שעובר ליד, הוא משמש גם לבידוד והגנה.

יש משהו איקוני בשיער ארוך. אולי אפילו מיתי.

כאן, אנו מפרטים את חלקי השיער ומדגישים את הטיפול הנחוץ בכל שלב, לצמיחת השיער עד לאורך הרצוי

01 - קרקפת

כאן הכל מתחיל. ישנו שיער שאינכם יכולים לראות, עדיין חי, גדל כבר מתחת למשטח העור. כבסיס השיער וכוחו החיוני, הקרקפת חייבת להשאר בריאה בכדי לעזור לשיער להיות חזק וארוך יותר. עיסוי ראש עם סרום Extentioniste יבטיח שהקרקפת תפעל ותייצר שיער בריא.

02-שורשים

שורשי השיער נמצאים במקום הקרוב ביותר לקרקפת והם החלק "החדש ביותר" של השיער. ולמרות שהם בדרך כלל בריאים למדי באופן טבעי, הם עלולים להפוך לשמנים או ליבשים מוקדם מדי ללא שילוב מוצרים מתאים. מומלץ להתמקד ב-Bain Extentioniste ולוודא שהשימוש במוצרי Fondants ו-Masques ישמור על מרחק של כשני ס"מ מן השורשים כדי לאזן את אזור השיער הזה.

03- אורך שיער בינוני

עד שהשיער צומח בכמה סנטימטרים מהשורשים, הוא כבר בן כמה חודשים. חשיפה לחומרים, זיהומים סביבתיים ועיצוב השיער יכולים להתחיל להשפיע על השיער. זה הוא הזמן ששגרת טיפוח נאותה יומית היא קריטית אם השיער יתארך וישאר בריא. Concentrate Fondant או Masque Extentioniste כאן עבור חוזק נוסף.

04- קצוות

לעיתים קרובות איזור בעייתי, קצוות שיערכם היו אתכם הכי הרבה זמן. הם הכי ניתנים לשבירה, פיצול או להיות יבשים ורגישים. טיפול ראוי ותספורת ישאירו אפלו את השיער הארוך ביותר חזק בקצוות. על ראש שיער בריא ללא דופי, הקצוות יתאמו את עובי וברק שורשי השיער. הדרך להשגת המטרה הזו היא לבקר את מעצב השיער שלכם לתספורת קבועה וטיפול עם Extensioniste לעוד צמיחה ושמירה על בריאות השיער מהשורשים ועד לקצוות.

שירותי טיפוח לשיער

הטיפול האישי שלך

ממוקד ומהיר

Fusio-Dose - טיפול מקצועי בהתאמה אישית בסלון Kérastase שישיב לשיערך את הברק הטבעי.

מוצרים בהתאמה אישית

לקבלת תוכנית טיפוח המותאמת במיוחד לשיערך, הינך מוזמנת להיכנס לשאלון קצר לאבחון השיער.