שיער החלומות שלך

סרום הלילה Nutritive 8H Magic Night Serum מעניק לחות אינסופית ומהפך בשיער יבש במהלך הלילה. בדומה לקרם לילה אינטנסיבי, סרום זה משקם ומזין את השיער בזמן שאת ישנה ומותיר אותו חלק ונעים למגע בבוקר.

זה ידוע כי במהלך הלילה כאשר אנו ישנים, הגוף מתחיל לעבוד בתיקון עצמי, חיזוק התאים מבפנים כלפי חוץ. זה הופך את הלילה לזמן הטוב ביותר לטיפולי יופי עוצמתיים, עשירים בחומרים מזינים שמחוללים פלאים. רוטינת הטיפוח של מריחת קרמים על העור המספקים לחות לפני השינה, וההתעוררות עם עור רענן ומלא חיים, היא מקודשת עבור נשים ברחבי העולם. אין כמו שנת יופי טהורה מפנקת.

סרום הלילה החדש 8H Magic Night Serum

ומה לגביי לחות לשיער? שיער יבש, כמו העור, יכול להרוויח מאוד מטיפול בזמן הלילה. סרום הלילה החדש 8H Magic Night Serum הוא התשובה לטיפוח שיערך כמו ריטואל טיפוח העור לפני השינה. לשימוש פשוט אחד, לפני השינה, הסרום נעזר בכוח הריפוי של השינה, עוטף את השיער בחומרים מזינים חיוניים.

סרום הלילה החדש 8H Magic Night Serum

בזמן שהמוח המודע מפנה את מקומו לחלומות מתוקים, החומר מתחיל לעבוד בהזנה והתחדשות, כמו מסיכת שיער לשיער יבש, ומותיר מראה שיער יפה טבעי ונעים למגע עד הבוקר.

סרום הלילה החדש 8H Magic Night Serum

ומה לגביי לחות לשיער? שיער יבש, כמו העור, יכול להרוויח מאוד מטיפול בזמן הלילה. סרום הלילה החדש 8H Magic Night Serum הוא התשובה לטיפוח שיערך כמו ריטואל טיפוח העור לפני השינה. מיושם בשלב פשוט אחד, ממש לפני השינה, הסרום נעזר בכוח הריפוי של השינה, עוטף את השיער בחומרים מזינים חיוניים.

שירותי טיפוח לשיער

הטיפול האישי שלך

טיפול ממוקד ומהיר לשיער

Fusio-Dose - טיפול מקצועי בהתאמה אישית בסלון Kérastase שישיב לשיערך את הברק הטבעי.

שיער החלומות שלך

סרום הלילה Nutritive 8H Night Serum יעניק לחות אינסופית ומהפך בשיערך במהלך הלילה.