עלינו

יש לנו פילוסופית "טיפוח קודם" בבסיסנו. אנו עובדים עם מעצבי השיער הטובים ביותר כדי לספק לכל הנשים את הפתרונות האולטימטיבים לטיפוח שיערן. ב Kérastase, אנו מאמינים שאין פרשנות אחת ליופי אלא אינסוף. אנו מעצימים את כל סוגי היופי, התרבויות, סוגי החזון וכמובן את כל סוגי השיער.

בעולם שבו שיגרת טיפוח שיער סבבה סביב היגיינה בלבד, Kérastase המציאה את טיפוח השיער כבר ב 1964.

מאז, אנחנו מציעים לנשים ולגברים טיפוח מקצועי, לשיער הטוב ביותר.

אנחנו משלבים את הידע העמוק של מעצבי השיער והלקוחות שלהם כדי לדמיין עולם של מוצרי טיפוח שיער שיעלה על כל הציפיות. וצירפנו לשורותינו מדענים מומחים כדי להפוך את זה למציאות. אנחנו תמיד לוקחים את טיפוח השיער לשלב הבא, בבית ובסלון השיער.

יחד עם קהילת מעצבי שיער, אנחנו מסורים לטיפול בשיערך, כדי שתוכלי לפרוץ את גבולותייך, להתחבר עם היופי הטבעי שלך, לזרוח באור הזרקורים ולהעז להיות כל דבר שתבחרי.

יחד עם קהילת מעצבי שיער, אנחנו מסורים לטיפול בשיערך כדי שתוכלי להעז ולממש את שאיפותייך.

אנחנו יוצרים מוצרים אייקונים עם רכיבים נדירים ומרוכזים הנספגים עמוק בסיב השערה, ומשקמים את השיער מבפנים החוצה. התוצאה היא שיער עמיד, חזק ובריא מהשורש. התוצאות שלנו מבוססות על יכולת האבחון המדוייקת שלנו. בעבודה משותפים עם מעצבי שיער מומחים ונסיונם עם לקוחות יצרנו שיער ייחודי.

על מנת להבין את צרכי השיער האינדובדואלים של כל אשה. אנו משתמשים באבחון כבסיס הידע העמוק שלנו על לקחותינו ושיערן, על מנת שנוכל לספק את הטיפול המותאם והמדויק ביותר ללקוחה בסלון קרסטס ובבית. אנו מאמינים כי הבריאות היא הבסיס ליופי. כשאת שומרת על שיערך במצב מצויין, הוא פתוח לאפשרויות.

אנחנו לא מנקים את השיער, אנחנו מבצעים אמבט חפיפה. אנחנו לא רק מטפלים בשיער, אנחנו מבצעים מהפך במראהו. אנחנו לא רק מפחיתים "פריזיות" בשיער; אנחנו משחררים מראה מלא אפשרויות. מפני שזהו יותר מעיסוק בשיער. זוהי את.

אנו יוצרים טיפולים בהתאמה אישית בסלון, תוך שימוש בטכניקות מקצועיות וייחודיות לנו, ובריטואלים אשר יספקו טיפוח, טיפול יסודי ויעילות גבוהה- לכל צורכי השיער. פוזיו דוז הוא מוצר הדגל שלנו, והוא פריצת דרך מקצועית של ממש.

אנו מציעים שילובי טיפול מרובים לטיפול מותאם אישית שיכולל מהפך בשיערך מיידית ולאורך זמן יחד עם קהילת מעצבי השיער שלנו, אנחנו מסורים לטפל בשיערך, כדי שתהיי יכולה להיות אמיצה. יכולה להיות אמיתית. יכולה להיות את.

המוצרים הנמכרים ביותר

מכל טווח מוצרים, יש כמה שעולים לפסגה. אלו המוצרים האייקונים הפופולארים יותר ברקב מעצבי השיער שלנו והמעריצים מסביב לעולם, כל אחד בדרכו שלו לחשיפת שיער יפה ובריא.

מצאו את המוצרים המתאימים ביותר עבור שיערכם.
גלו את המוצרים הנמכרים ביותר
0
0

שמן L'Huile Originale

שמן שיער זה הוא הכוכב שלנו – הוא סוגר קצוות מפוצלים, מחליק את סיבי השיער ומרסן את הקרזול לאורך זמן. בן רגע שיערך יתמלא בחיוניות וברק, שילוו אותו עד 48 שעות. השמן עוטף את השיער בחושניות, מתמוסס לתוכו ומעשיר אותו בתערובת ייחודית ונפלאה של ניחוחות פרחים כמו עלי סיגליות ופרזיה, וניחוחות עציים המבוססים על תמציות מושק. כל שעליך לעשות הוא להשאיר את השמן על השיער, וליהנות מהגנה מפני ייבוש השיער בחום של עד 230 מעלות, ומהזנה עמוקה המפיחה חיים גם בשיער העייף ביותר.

לצפייה במוצר
0
0

אמבט חפיפה Bain Satin 1

אמבט חפיפה (שמפו) Bain Satin 1 מעניק הזנה יסודית לשיער רגיל עד יבש מעט. שילוב החומרים המזינים ותמצית קנה שורש האיריס מגנים על השיער מפני חמצון, מזינים וממריצים את סיבי השיער ומגבירים את ייצור השמן הטבעי שלו, הפועל לריכוך השיער מהשורש ועד לקצוות. התוצאה - השיער רך וחלק למגע, שופע ברק טבעי וקל יותר לעיצוב ולהתרת קשרים.

לצפייה במוצר
0
0

מסכה Masquintense Fine

מסכה טיפולית מזינה לשיער עדין ויבש. Masquintense Fine עם הנוסחה המתקדמת מכילה ריכוז גבוה של חומרים מזינים ורכיבים פעילים המזינים את השיער מהשורשים ועד לקצוות, ומותירים שיער נעים ורך בעל גמישות מחודשת ומגע קליל. מסכה זו מקלה על פתיחת קשרים בשיער ומגנה על סיב השערה מפני חמצון להזנה הנשמרת אורך זמן.

לצפייה במוצר
0
0

תרמיק Nectar Thermique

קרם מגן מייבוש בחום, לשיער רגיל עד יבש. בעל נוסחה המכילה תרכובת של פרח האירוס המלכותי ורכיבים פעילים להזנה וריכוך השיער. החומרים העדינים עוטפים את סיבי השיער במעטה קליל ומגינים עליהם מפני חום מייבשי השיער ונזקים הנגרמים ממכשירים לעיצוב השיער. התוצאה – גם שיער עייף וקשה נראה מלוטש, חיוני ומלא ברק באופן מיידי, וקל יותר לעיצוב.

לצפייה במוצר
0
0

אמבט חפיפה Force Architecte

אמבט חפיפה (שמפו) Bain Force Architecte הוא הראשון שפותח במיוחד לשיער חלש ופגום. מכיל שילוב של הרכיבים ®Vita-Ciment ו-Sève de Résurrection הבונים מחדש את סיבי השיער מבפנים, מחזקים אותם ותורמים לשחזור והחייאה של סיבי השיער. התוצאה – שיער רך, מבריק וחלק יותר.

לצפייה במוצר
0
0

מסכה Force Architecte

מסכת Masque Force Architecte לשיער פגום וחלש, משחזרת ומשקמת שיער ברמות שחיקה 1 ו-2. שילוב המרכיבים ®Vita-Ciment ו-Sève de Résurrection מבטיח שיחזור וחידוש לכל סיבי השיער. התוצאות: שיער חזק ורך יותר, בעל מרקם חלק ומבריק והפחתה ניכרת בשבירת השיער ובכמות הקצוות המפוצלים.

לצפייה במוצר
0
0

תרמיק Ciment

קרם הגנה לשיער חלש ופגיע, תחליב Ciment thermique מגן על השיער מנזקי חום הנגרמים משימוש במייבשי השיער וממכשירי עיצוב חמים אחרים. מכיל שילוב של Vita-Ciment®, Vita-Topseal ו-Sève de Résurrection המסייעים לשיחזור וחידוש סיבי השיער באופן מיידי, ושיקום שכבת המגן החיצונית והטבעית של השיער. התחליב מגן על השיער מחום עד של עד 180 מעלות צלסיוס, ומקצר את תהליך ייבוש השיער באמצעות חום.

לצפייה במוצר
0
0

אמבט חפיפה Thérapiste

אמבט חפיפה Bain Thérapiste במרקם קרמי משקם את סיבי השיער ומקנה לשיערך מראה מבריק וחלק יותר. מיועד לשיער פגום במיוחד או כזה שניזוק משימוש במכשירים טכניים, התכשיר עוטף את סיבי השיער במהלך החפיפה, ומפחית חיכוכים על ידי סילוק סיבי שיער פגועים בעדינות וביעילות. תורם להתחדשות סיבי השיער, שיקום נזקי העבר והגנה מפני נזק עתידי.

לצפייה במוצר
0
0

מסכה Thérapiste

מסכת Masque Thérapiste לשיער פגום במיוחד או כזה שניזוק משימוש במכשירים טכניים וזקוק לחיזוק ולשיקום. המרקם החמאתי והייחודי של המסכה חודר אל לב סיבי השיער, בונה אותם מחדש, משקם ומסייעת להשיב להם את החוזק והגמישות שאבדו. השיער נהנה ממראה מחודש, אחיד, רך וחלק יותר.

לצפייה במוצר
0
0

אמבט חפיפה Extentioniste

אמבט חפיפה (שמפו) הפועל לחיזוק השיער ולהגברת צמיחתו. שיער חלש הנוטה להישבר, מתחזק כאשר המבנה הפנימי שלו נבנה מחדש, ונאטם כדי לספק הגנה רבה יותר לאורך צמיחתו. מועשר בקריאטין R - קומפלקס פעיל המיועד להגברת החוסן והגמישות של השיער, ובטאורין - חומצת אמינו התורמת לבריאות עור הקרקפת. להרכבת תכנית האימונים האישית שלך, לשיער ארוך עם מראה בריא וחזק יותר, פני למעצב השיער שלך.

לצפייה במוצר
0
0

מרכך Extentioniste

מרכך לחיזוק אורכי השיער, מסייע בהפחתת שבירת השיער ומאפשר לשיער לצמוח לאורכים חדשים, כשהוא חזק, גמיש ובריא. כבר מהשימוש הראשון תוכלי לראות ירידה של 99% בשבירת השיער*, וירידה של 78% בכמות הקצוות המפוצלים*.

לצפייה במוצר
0
0

מסכה Extentioniste

מסכה לחיזוק שיער ארוך, המסייעת בהפחתת שבירת השיער ומאפשרת לשיער לצמוח לאורכים חדשים, כשהוא חזק, גמיש ובריא. כבר מהשימוש הראשון תוכלי לראות ירידה של 99% בשבירת השיער*, וירידה של 78% בכמות הקצוות המפוצלים*.

לצפייה במוצר
0
0

אמבט חפיפה Bain Chromatique Riche

אמבט החפיפה (שמפו) Bain Chromatique Riche שומר על צבע שיער בוהק, לשיער שעבר צביעה או גוונים. נוסחת ה-Innovative Système Capture Advanced החדשנית לוכדת פיגמנטים של צבע בסיב השיער, ומרכיבי Chelators complex נלחמים בכל אויבי הצבע כולל חלקיקי מים שגורמים לדהיית צבע. מסנני קרינת UV וויטמין E מגנים מפני נזקי חימצון, ושמן סובין האורז מזין את סיבי השיער ומדגיש את שבירת האור. צבע השיער נשאר רענן ובוהק, והשיער נהנה מהזנה וממקרם עדין.

לצפייה במוצר
0
0

מוס Mousse Densimorphose

Mousse Densimorphose תכשיר טיפולי לעיבוי שיער דליל וחלש. בעל נוסחה מתקדמת החודרת במהירות, פועלת באופן מיידי ומספקת צפיפות ניכרת מבלי להכביד על השיער. סיב השיער מעובה ועמיד יותר מן השורש ועד לקצה השיער. לשיער מלא נפח, עם נוכחות גדולה יותר וללא תחושת כבדות. התכשיר אינו מכיל סיליקון.

לצפייה במוצר
0
0

אמבט חפיפה Bain Densité

אמבט חפיפה (שמפו) לשימוש יומיומי, המיועד לשיער דליל וחלש, שסיביו מאבדים מצפיפותם. אמבט החפיפה Bain Densité מחזק את סיבי השיער ומעורר זקיקי שיער רדומים, על מנת לספק יותר נפח, מרקם ועמידות לשיערך. השערה והגמישות מתחדשים והשיער נראה מלא ועבה יותר.

לצפייה במוצר
0
0

אמבט חפיפה Bain Fluidéaliste - ללא מלחים

נוסחה עדינה במיוחד שפותחה במיוחד כדי לשלוט בשיער קשה לניהול. אמבט חפיפה (שמפו) זה נטול מלחים ולכן הוא אידאלי גם לכל שיער רגיש, צבוע או לשיער שטופל בכימיקלים. חומרים מחליקים עוטפים בעדינות את סיב השערה ומבטיחים משטח שיער חלק יותר, מאפשרים את עיצוב השיער ומגינים עליו מגורמים מאיצי קרזול למיניהם.

לצפייה במוצר
0
0

מרכך Fondant Fluidéaliste

מרכך שיער לשיער דק עד רגיל. המרקם הקרמי הקליל של המרכך עוטף את סיב השערה בעדינות, אוטם אותו ומחליק את השערה תוך שליטה מוחלטת בה. מרכיבים ייחודיים פועלים לניהול השיער ולריסון הקרזול, ומאפשרים עיצוב קל יותר לשיער רך, מבריק וגולש.

לצפייה במוצר
0
0

מסכה Maskératine

מסכה טיפולית להחלקה ולשליטה בשיער עבה וקשה לניהול. תרכובת ™Morpho-Kératine עוטפת את סיב השערה ומחזירה לשיער אחידות הומוגנית, יכולת עיצוב והגנה מפני קרזול. לאחר השטיפה, השיער הופך רך יותר וקל יותר לסירוק, להתרת קשרים ולעיצוב.

לצפייה במוצר
0
0

תרסיס Spray Fluidissime

תרסיס מרווה בלחות ומגן מפני קרזול עד 72 שעות*. מזרז את ייבוש השיער במייבש, מגן עליו מפני חום, מעניק לו רכות מיידית וברק עוצמתי. * ניסוי מכשירני בטיפול המשלב אמבט חפיפה וטיפוח נשטף של סדרת Discipline.

לצפייה במוצר
0
0

אמבט חפיפה Bain Vital Dermo-Calm

אמבט חפיפה (שמפו) בעל נוסחה מוכחת דרמטולוגית, הפועלת לנטרול הגורמים האחראיים לעור קרקפת מגרד ורגיש. אמבט החפיפה מרגיע את העור, מטפל בפגמים ומנטרל דלקות. הקרקפת נותרת רגועה ורוויה בלחות והשיער נותר קליל ומלא חיוניות.

לצפייה במוצר
0
0

אמבט חפיפה Bain Divalent

אמבט חפיפה המטפל בשורשי השיער השומניים, מווסת את ייצור היתר של הסבום ומאזן את עור הקרקפת. אמבט החפיפה מטפל בסיבי השערות לכל אורכן, מהשורשים ועד הקצוות, מזין אותן ומחזיר להן רכות וברק. שורשי השיער נשארים פחות שומניים לאורך זמן, השיער לכל אורכו מוזן וקצוות השיער אטומים.

לצפייה במוצר
0
0

שמן Huile Oléo-Relax

שמן אולאו-רלקס- הטיפול מושלם לשיער מרדני ונפוח. השמן מעניק הזנה, שליטה ומפחית את נפח השיער באופן מידי. השמן מקל בעיצוב השיער ומותיר אותו מלא ברק. השימוש בו יעניק לשיערך רכות, גמישות, לחות ומגע של משי. הסיומת המושלמת לטיפול בשיער מקורזל ופריזי. 

לצפייה במוצר
0
0

אמבט חפיפה Régénérant

אמבט חפיפה (שמפו) מחייה ומחדש, המסיר בעדינות זיהומים מהקרקפת ומסיב השיער. מועשר בחומצה היאלורונית, אביסין ווטימין E הנלחמים בסימני הגיל של עור הקרקפת והשיער. מספק לקרקפת לחות לאורך זמן, ברק וחוזק לסיב השיער אמבח החפיפה מסייע בהשבת מראה שיער צעיר, קופצני וחושני. מועשר בניחוחות הדגל של סדרת Chronologiste הכוללים תה ורד, ניחוח עצים קליל ומאסק, לחווית חפיפה מרגשת ומעוררת חושים.

לצפייה במוצר
0
0

תמצית Initialiste

תמצית טיפולית שפותחה במיוחד כדי לטפל בעור הקרקפת ובשיער חלש הזקוק לחיזוק ולהתחדשות. בשילוב חומרים פעילים, התמצית מאיצה את חילוף החומרים בתאי העור, מחזקת את סיבי השערות וממריצה את השיער כבר לאחר השימוש הראשון. השיער נהנה מעמידות גבוהה יותר ומהפחתה של 93% משבירה בזמן ההברשה*. לאחר עשרה שימושים בתמצית, שורשי השיער חזקים ואיכותם עולה בשיעור הנראה לעין**. השיער מתמלא חיים ומקבל מראה חיוני, בריא וחזק יותר. *בניסוי מכשירני. **בניסוי עצמאי בהשתתפות 129 נשים.

לצפייה במוצר
0
0

אמפולות Cure Densifique

קיור דנסיפיק הוא תכשיר טיפולי לעור הקרקפת, המיועד לנשים בעלות שיער דליל. בשימוש עקבי ובהתאם לתכנית הטיפול, התכשיר מסייע בשמירה על צפיפות השיער, הודות לשילוב ייחודי של רכיבים פעילים כמו סטמודיקסין® ותרכובת יאנג. ניתן לשימוש על קרקפת רגישה. היפואלרגני ואינו מכיל פרבנים. נוסחה ייחודית המתאימה לכל סוגי השיער (טבעי, צבוע או מסולסל), נוחה לשימוש ומתייבשת במהירות.

לצפייה במוצר
שירותי טיפוח לשיער

הטיפול האישי שלך

ממוקד ומהיר

Fusio-Dose - טיפול מקצועי בהתאמה אישית בסלון Kérastase שישיב לשיערך את הברק הטבעי.

מוצרים בהתאמה אישית

לקבלת תוכנית טיפוח המותאמת במיוחד לשיערך, הינך מוזמנת להיכנס לשאלון קצר לאבחון השיער.