עלינו

יש לנו פילוסופית "טיפוח קודם" בבסיסנו. אנו עובדים עם מעצבי השיער הטובים ביותר כדי לספק לכל הנשים את הפתרונות האולטימטיבים לטיפוח שיערן. ב Kérastase, אנו מאמינים שאין פרשנות אחת ליופי אלא אינסוף. אנו מעצימים את כל סוגי היופי, התרבויות, סוגי החזון וכמובן את כל סוגי השיער.

בעולם שבו שיגרת טיפוח שיער סבבה סביב היגיינה בלבד, Kérastase המציאה את טיפוח השיער כבר ב 1964.

מאז, אנחנו מציעים לנשים ולגברים טיפוח מקצועי, לשיער הטוב ביותר.

אנחנו משלבים את הידע העמוק של מעצבי השיער והלקוחות שלהם כדי לדמיין עולם של מוצרי טיפוח שיער שיעלה על כל הציפיות. וצירפנו לשורותינו מדענים מומחים כדי להפוך את זה למציאות. אנחנו תמיד לוקחים את טיפוח השיער לשלב הבא, בבית ובסלון השיער.

יחד עם קהילת מעצבי שיער, אנחנו מסורים לטיפול בשיערך, כדי שתוכלי לפרוץ את גבולותייך, להתחבר עם היופי הטבעי שלך, לזרוח באור הזרקורים ולהעז להיות כל דבר שתבחרי.

יחד עם קהילת מעצבי שיער, אנחנו מסורים לטיפול בשיערך כדי שתוכלי להעז ולממש את שאיפותייך.

אנחנו יוצרים מוצרים אייקונים עם רכיבים נדירים ומרוכזים הנספגים עמוק בסיב השערה, ומשקמים את השיער מבפנים החוצה. התוצאה היא שיער עמיד, חזק ובריא מהשורש. התוצאות שלנו מבוססות על יכולת האבחון המדוייקת שלנו. בעבודה משותפים עם מעצבי שיער מומחים ונסיונם עם לקוחות יצרנו שיער ייחודי.

על מנת להבין את צרכי השיער האינדובדואלים של כל אשה. אנו משתמשים באבחון כבסיס הידע העמוק שלנו על לקחותינו ושיערן, על מנת שנוכל לספק את הטיפול המותאם והמדויק ביותר ללקוחה בסלון קרסטס ובבית. אנו מאמינים כי הבריאות היא הבסיס ליופי. כשאת שומרת על שיערך במצב מצויין, הוא פתוח לאפשרויות.

אנחנו לא מנקים את השיער, אנחנו מבצעים אמבט חפיפה. אנחנו לא רק מטפלים בשיער, אנחנו מבצעים מהפך במראהו. אנחנו לא רק מפחיתים "פריזיות" בשיער; אנחנו משחררים מראה מלא אפשרויות. מפני שזהו יותר מעיסוק בשיער. זוהי את.

אנו יוצרים טיפולים בהתאמה אישית בסלון, תוך שימוש בטכניקות מקצועיות וייחודיות לנו, ובריטואלים אשר יספקו טיפוח, טיפול יסודי ויעילות גבוהה- לכל צורכי השיער. פוזיו דוז הוא מוצר הדגל שלנו, והוא פריצת דרך מקצועית של ממש.

אנו מציעים שילובי טיפול מרובים לטיפול מותאם אישית שיכולל מהפך בשיערך מיידית ולאורך זמן יחד עם קהילת מעצבי השיער שלנו, אנחנו מסורים לטפל בשיערך, כדי שתהיי יכולה להיות אמיצה. יכולה להיות אמיתית. יכולה להיות את.

המוצרים הנמכרים ביותר

מכל טווח מוצרים, יש כמה שעולים לפסגה. אלו המוצרים האייקונים הפופולארים יותר ברקב מעצבי השיער שלנו והמעריצים מסביב לעולם, כל אחד בדרכו שלו לחשיפת שיער יפה ובריא.

מצאו את המוצרים המתאימים ביותר עבור שיערכם.
גלו את המוצרים הנמכרים ביותר
0
0

L'Huile Originale

שמן השיער הזה הוא הכוכב שלנו – כל מה שצריך לעשות הוא להשאיר אותו על השיער וליהנות מהגנה מפני ייבוש בחום של עד 230 מעלות ומהזנה עמוקה שתטפל גם בשיער העייף ביותר. הוא סוגר קצוות מפוצלים, מחליק את סיבי השערות ומשתלט על הקרזול לזמן ממושך. השיער נהנה באופן מיידי מעוצמה חיונית ומברק מנצח המחזיקים מעמד במשך 48 שעות. השמן עוטף את השיער בחושניות תוך כדי שהוא מתמוסס לתוכו ומעשיר אותו בתערובת ייחודית ונפלאה של ניחוחות פרחים כמו עלי סיגליות ופרזיה וניחוחות עציים המבוססים על תמציות מושק.

עוד פרטים
0
0

Bain Satin 1

Bain Satin 1 הינו שמפו תזונתי שעוצב במיוחד לשיער רגיל עד יבש מעט. שילוב החומרים המזינים שלו ותמצית קנה שורש האיריס מגנים על השיער מפני חמצון, מזינים וממריצים את הסיבים, ומגבירים את ייצור השמן הטבעי המרכך את השיער מהשורש ועד לקצותיו. קל יותר לפתירת קשרים, השיער רך וחלק למגע בעל ברק טבעי.

עוד פרטים
0
0

Masquintense Fine

מסיכת שיער Masquintense Fine Hair היא טיפול מזין לשיער עדין ויבש. זהו שילוב של ריכוז גבוה של חומרים מזינים ורכיבים פעילים המזינים את השיער מן השורש ועד לקצה, מותירים את השיער בהיר ורך עם גמישות ומגע קליל. זה מקל על פתירתקשרים בשיער ומגן על סיב השיערה מפני חימצון להזנה ל הנשמרת אורך זמן.

עוד פרטים
0
0

Nectar Thermique

Nectar Thermique הינו חלב מגן תרמי לשיער רגיל עד יבש. תרכובת האיריס המלכותית שלו משלבת רכיבים פעילים להזין ולרכך את השיער. החומרים העוטפים העדינים שלו מצפים את סיב השערה במעטה קליל המגן על השיער מפני מייבש השיער ונזקים מעיצוב שיער במכשירים. השיער קל יותר לעיצוב ונראה מלוטש מיידית. השיער מטופל כנגד עייפות וקשיות לגימור מבריק, כמזוגג.

עוד פרטים
0
0

ביין פורס ארכיטקט - Bain Force Architecte

אמבט חפיפה Bain Force Architecte הינו השמפו מתקן ומשחזר הראשון שנועד עבור שיער חלש ופגום. השילוב של ®Vita-Ciment ו Sève de Résurrection בונה מחדש ומחזק את סיבי השיער מבפנים, לשחזור פעיל ולהחייאתו. מבריק וחלק. השיער רך, מבריק, חלק יותר וחזק.

עוד פרטים
0
0

מסכת פורס ארכיטקט - Masque Force Architecte

מסכת פורס ארכיטקט - Masque Force Architecte היא מסיכה משקמת ומשחזרת לשיער פגום ומוחלש, ברמת שחיקה 1 ו 2. השילוב בין ®Vita-Ciment ו Sève de Résurrection מבטיח שכל סיב משוחזר עמוק, מחודש, מבריק וחלק. השיער רך יותר אך חזק יותר. לתוצאות המעידות על הפחתה בשבירת שיער וקצוות מפוצלים .

עוד פרטים
0
0

Ciment Thermique:

Ciment thermique הוא קרם מגן תרמי להגנה ממייבש השיער ומכשירים חמים לעיצוב השיער,המיועד, לטיפול והגנה על שיער מוחלש ופגוע. שילוב של ®Vita-Ciment, Vita-Topseal ו Sève de Résurrection משחזר, מחזק ומחדש את סיבי השיער באופן מיידי, תוך שחזור שכבת המגן החיצונית הטבעית של השיער. התחליב מגן על השיער מחום עד ל 180 מעלות צלסיוס, והופך את תהליך ייבוש השיער בפן למהיר יותר.

עוד פרטים
0
0

Bain Thérapiste

Bain Thérapiste's במרקם כמו-ג'לי משקם את סיב השיער במהלך החפיפה. מיועד לשיער פגום ביותר ושעובד יתר על המידה, פעילותו עוטפת את סיב השערה במהלך החפיפה ומפחיתה חיכוכים על ידי סילוק עדין של סיבי השיער הפגועים מבפנים. כל סיב מתחדש, מבריק וחלק. השיער מטופל משיקום עבר ומוגן מנזק עתידי.

עוד פרטים
0
0

Masque Thérapiste

מסיכת ה Masque Thérapiste נועדה לשיער פגום ביותר ושיער שעובד יתר על המידה, הזקוק לחיזוק ושיקום. המרקם החמאתי הייחודי שלה חודר ללב השערה, ובונה מחדש את מבנה השיער, משקם אותו ומסייע לסיב השערה להשיב חוזק ואלסטיות. השיער מאוזן ומחודש, רך וחלק.

עוד פרטים
0
0

Bain Extentioniste

אמבט חפיפה (שמפו) המגביר את צמיחת שיער מחוזק מהשורש. שיער מוחלש הנוטה לשבירה מתחזק כאשר המבנה הפנימי שלו נבנה מחדש ואוטם כדי לספק הגנה רבה יותר לאורך צמיחתו. שמפו מועשר בקריאטין R, קומפלקס פעיל המיועד להגברת החוסן והאלסטיות, ובטאורין, חומצת אמינו המקדמת קרקפת בריאה. תכנית האימונים שלך למראה שיער ארוך, בריא וחזק יותר, בהדרכתו של מעצב השיער. אמבט חפיפה (שמפו) לחיזוק אורכי השיער*

עוד פרטים
0
0

Fondant Extentioniste

מרכך לחיזוק אורכי השיער מסייע בחיזוק אורכי השיער ובהפחתת שבירת שהיער. מותיר את שיערך בעל מגע חזק וגמיש כבר מהשימוש הראשון. כבר מהשימוש הראשון תוכלי לחוש 99% פחות שבירה בשיערך* ו 78%- פחות קצוות מפוצלים*

עוד פרטים
0
0

Masque Extentioniste

מסכה לחיזוק אורכי השיער* מה זה עושה? מסייע בחיזוק אורכי השיער ובהפחתת שבירת שהיער. מותיר את שיערך בעל מגע חזק וגמיש כבר מהשימוש הראשון. כבר מהשימוש הראשון תוכלי לחוש 99% פחות שבירה בשיערך* ו 78%- פחות קצוות מפוצלים*

עוד פרטים
0
0

Bain Chromatique Riche

Bain Chromatique Riche הינו שמפו מגן על בהיקות הצבע לשיער צבוע או בעל גוונים. ה innovative Système Capture Advanced החדשנית שלו לוכדת פיגמנטים בסיב השיערה. מרכיבי chelators complex נלחמים בכל אויבי הצבע כולל חלקיקי מים, שאחראים לדהיית צבע. מסנני קרינת UV וויטמין E מגנים מפני מפגעי חימצון , בזמן ששמן סובין האורז מזין את הסיבים בכדי להדגיש את שבירת האור. הצבע נשאר אמיתי ומלא חיים, מרקם השיער מעודן.

עוד פרטים
0
0

Densimorphose

Mousse Densimorphose עוצב כטיפול מעבה לשיער דליל. חדירה מהירה ופעולה מיידית מספקים צפיפות הנראית לעין מבלי להכביד על השיער. סיב השערה מעובה ועמיד יותר מן השורש ועד לקצה. השיער מלא נפח עם נוכחות גדולה יותר ללא תחושת כבדות. פורמולה ללא סיליקון

עוד פרטים
0
0

Bain Densité

אמבט חפיפה (שמפו) היום יומי מיועד לסיבי שיערה המאבדים מהצפיפות שלהם. Bain Densité מחזק את השיער מסיב השיערה ומעורר זקיקי שיער רדומים לספק יותר טקסטורה, חומר ועמידות לשיער. גוף וגמישות מוחזרים לשיער הנראה מלא יותר ועבה יותר.

עוד פרטים
0
0

Bain Fluidéaliste Sulfate Free

Bain Fluidéaliste Sulfate Free פורמולה עדינה במיוחד נועדה לרסן שיער הזקוק לאילוף. אידאלי לכל שיער רגיש, צבוע או שטופל בכימיקלים הודות לפורמולה נטולת הסולפטים שלו. סיב השערה עטוף בעדינות בחומרים מחליקים להבטחת משטח שיער חלק יותר, הופכים את השיער ניתן לעיצוב וניהול ומוגן מגורמים מאיצי קרזול.

עוד פרטים
0
0

Fondant Fluidéaliste

Fondant Fluidéaliste הינו מרכך שיער לשיער דק עד רגיל בלתי נשלט. המרקם הקרמי הקליל שלו עוטף את סיב השיערה בעדינות אוטם ומחליק אותו עד כדי אילוף. רכיבים פעילים ייחודיים מספקים שליטת אנטי-פריז (נגד קירזול) לכדי עיצובקל יותר של השיער לשיער רך, מבריק ויותר זורם.

עוד פרטים
0
0

Maskératine

Maskératine מסיכת טיפול עמוק מיועדת לשיער עבה ובלתי נשלט הזקוק לחלקות. שילוב של Morpho-Kératine™ עוטף את סיב השערה ומחזיר את ההומוגניות לכדי יכולת ניהול ועיצוב והגנת אנטי-פריז. ברגע שהג'ל דחוס חלק ועשיר זה נשטף , השיער רך יותר, קל יותר לסירוק והתרת קשרים, מתמלא מחדש כך שאין התנגדות כלשהי לעיצוב השיער.

עוד פרטים
0
0

Spray Fluidissime

ספריי לטיפול נגד קרזול. השיער מוגן מקרזול ולחות* עד ל-72 שעות. מזרז את הייבוש בפן ומגן מחום. רכות מידית וברק אינטנסיבי. *אנטי פריז עד ל-72 שעות, טסט אינסטרומנטלי אמבט חפיפה + טיפוח נשטף + ספריי של סדרת דיסיפלין.

עוד פרטים
0
0

Bain Vital Dermo-Calm

פורמולה שנוסתה דרמלוגית נלחמת בגורמים לגירוד בקרקפת ורגישות, Bain Vital Dermo-Calm מסיר פגמים ודלקות. הקרקפת נותרת רגועה ומלאת לחות לתחושת רגיעה מיידית. השיער מחזיר לעצמו קלילות וחיוניות.

עוד פרטים
0
0

Bain Divalent

השמפו מאזן הקרקפת מטפל בשורשים שומניים בויסות ייצור היתר של הסבאום. הוא גם מטפל בסיבי השיער מאורכי השיער ועד לקצוות להזנת קצותשיער יבש ורגיש להשבת רכות וברק. השיער בשורשיו נהיה שומני פחות לאורך זמן בזמן שאורכי השיער נשארים מוזנים וקצוות שיער אטומים.

עוד פרטים
0
0

Bain Régénérant

שמפו מחיה נעורים המסיר בעדינות זיהומים מהקרקפת וסיב השערה. מועשר בחומצה היאלורונית, אביסין ווטימין E הנלחמים בסימני גיל הקרקפת והשיער. מספק לחות לאורך זמן לקרקפת, ברק וחוזק לסיב השערה, למראה שיער צעיר, קופצני וחושני. מועשר בניחוח הריחות הייחודי של Chronologiste הכוללים תה ורד, עץ ומאסק. Bain Régénérant היא חוויה חושית יוקרתית.

עוד פרטים
0
0

Initialiste

אינישיאליסט – תמצית מתקדמת לטיפול בקרקפת ובשיער חלש הזקוק לטיפול מחזק ולהתחדשות. זהו שילוב של חומרים פעילים המאיצים את חילוף החומרים בתאים ומחזקים את סיבי השיער. ממריצה את השיער כבר לאחר השימוש הראשון. השיער נהנה מעמידות גבוהה יותר ומהפחתה של 93% משבירת השיער במהלך ההברשה*. לאחר 10 שימושים, השיער חזק יותר בשורש, ואיכות השיער נהנית משיפור משמעותי הנראה לעין**. השיער מלא חיים, יפה וחזק יותר. שימוש באינישיאליסט לאחר כל חפיפה משפר את מראה השיער והופך אותו לבריא וחזק יותר. *בבדיקה מכשירנית **בבדיקה עצמאית שנערכה על 129 נשים.

עוד פרטים
0
0

Cure Densifique

קיור דנסיפיק הוא תכשיר טיפול לקרקפת המיועד לנשים בעלות שיער דליל. תוכנית טיפול המסייעת לשמור על צפיפות השיער עם למעלה מ-1,000 שיערות חדשות נראות לעין* לאחר שלושה חודשי טיפול. הודות לשילוב ייחודי של חומרים פעילים כמו סטמוקסידין® ותרכובת יאנג, 2 מתוך 3 משתמשות דיווחו שהן מרגישות ששיערן עבה יותר**, בעוד ש-80% מהמשתמשות דיווחו שהן מרגישות ששיערן חזק יותר**. משפר את ההרגשה, את המראה ואת האיכות של השיער. *מבדיקה קלינית. 101 נבדקות בתכשיר לעומת פלצבו. בשימוש יומי למשך שלושה חודשים. **דיווח עצמאי שנמסר על ידי 122 משתמשות במהלך תקופה של 30 ימים. ניתן לשימוש על קרקפת רגישה: היפואלרגני ואינו מכיל פרבנים. פורמולה ייחודית המיועדת לשימוש על כל סוגי השיער (טבעי, צבוע או מסולסל). פורמולה המתייבשת במהירות.

עוד פרטים
שירותים

הטיפול האישי שלך

Fusio-Dose בסלון

קבלו מידע על השירות המותאם אישית במספרה שלנו שיחזיר שיחזיר את הברק המקורי.

המוצרים המתאימים לך

ענו על : שאלון לאבחון שיערך כדי למצוא את שגרת הטיפוח הטובה ביותר עבור סוג השיער שלך.