גלי מהי הדרך הטובה ביותר להשתמש במוצרי Kérastase. זכרי, כל שלב עושה את ההבדל!
כיצד מעצבי שיער מצליחים להשיג תוצאות מדהימות בשיער? שימוש נכון במוצרים הוא חיוני. לפניכך הטכניקות בהן משתמשים אנשי המקצוע שלנו, תוכלי לנסות בבית כדי למצות את היתרונות הטובים ביותר מכל שלב בשגרת טיפוח השיער שלך.
ישנם המון סוגי בלונד כפי שישנן נשים רבות בעולם. יש כאלו ששומרות את המראה מעודן ואחרות רוצות את כל הדרמה. לפניך ששה סוגי בלונד אייקוניים עבורם התאמנו את שגרת הטיפוח של סדרת Blond Absolu. איזו סוג בלונדינית את?
מוצרי Genesis מציעים פתרון מהפכני לשיער חלש ושברירי מבלי להתפשר על שגרת טיפוח מפנקת. סדרת המוצרים של Kérastase משתמשת ברכיבים חזקים בפורמולה יוקרתית המחזקת שיער דליל כתוצאה משני גורמים - שבירת שיער ושורשים חלשים. גלי את שגרת הטיפוח שלך עכשיו.
להפוך לבלונדינית זה דבר מרגש. אבל הבהרת השיער מותירה אותו חשוף ופגיע. סדרת Blond Absolu מעניקה טיפול משקם לשיער חזק ב-97% ורווי בלחות בכ-92%, עם נטרול מיידי של הגוון המתכתי ובלונד זוהר יותר פי 8.
סדרת הכוכב החדשה שלנו, Chroma Absolu, מגנה על השיער שלך ומחזקת אותו על מנת שתוכלי ליהנות מהצבע שלך.
שגרת טיפוח מותאמת אישית היא המפתח לתלתלים טבעיים ויפים, כמו שאנחנו תמיד מחפשים. כאן תוכלי למצוא את השגרה המתאימה ביותר לתלתלים שלך.
שיער יבש הוא אחת מהתלונות הנפוצות ביותר עבור כל סוגי השיער. בין אם הוא יבש רק בקצוות או מהשורשים ועד הקצוות, יש יותר מדרך אחת להסביר את מצבו היבש. בואי נבין מהם הגורמים ונלמד איך לשקמו.
רוצה להבריא קצוות מפוצלים? סרום קצוות מפוצלים, תחליב הגנה מחום ושגרת טיפוח לשיער יבש - גלי את הטיפולים הטובים ביותר לקצוות מפוצלים, שיעזרו לך לשקם קצוות שבורים ופגומים כתוצאה מיובש.
טיפוח לשיער בלונדיני באופן הכי פשוט שאתם יכולים לחלום עליו. הטיפול והטיפוח בבלונד ידוע לשמצה, שהרי שיער מובהר הוא הסוג העדין ביותר, הדורש טיפול אינטנסיבי. אך הסרום הקסום Cicanuit מעניק הזנה מרוכזת לשיער בלונדיני צבוע ורגיש ל 8 שעות במהלך הלילה ללא שום מאמץ. פשוט מרחו 1-2 לחיצות מן הסרום על שיער יבש, הברישו לפני השינה ו... וואלא! תתעוררו לשיער בלונדיני חזק ומלא לחות.
הנה כמה שלבים פשוטים שאת יכולה לאמץ כחלק משגרת הטיפוח שלך בערב, כדי ליהנות משיער בלונדיני יפהפה כל בוקר, כל השנה. שיער שצבוע לבלונד דורש הרבה טיפול ותחזוקה. לא רק שנשים שצובעות את שיערן לבלונד מבלות הרבה זמן בסלון, אלא הן גם מתייחסות ברצינות רבה לטיפול שהן מעניקות לשיער בבית. סרום לשיער Cicanuit שומר על מראה בלונד בריא וזוהר, עד לביקור הבא שלך בסלון.
החל משיער שנופל לאורך כל הגב ועד לכל אורך אחר, השיער שלך משקף אותך ואורך השיער מעיד על משך הזמן שהיה איתך, טומן בחובו סודות ומתנופף באוויר בתבונה.
שירותי טיפוח לשיער

הטיפול האישי שלך

טיפול ממוקד ומהיר לשיער

Fusio-Dose - טיפול מקצועי בהתאמה אישית בסלון Kérastase שישיב לשיערך את הברק הטבעי.

שיער החלומות שלך

סרום הלילה Nutritive 8H Night Serum יעניק לחות אינסופית ומהפך בשיערך במהלך הלילה.