בואי לגלות את הסודות שהופכים את מוצרי השיער של Kérastase למיוחדים כל כך: הפורמולות הייחודיות, שגרת הטיפוח והטיפים המקצועיים. מצאי את התשובות לכל השאלות שלך אודות מוצרי Kérastase!
השיער שלך גלי? מסולסל? מקורזל? איך שלא יהיה, הגיע הזמן שתשוויצי בו בכל יופיו והדרו!
שלישיית מוצרים עוצמתיים המכינים את השיער לעיצוב, גם כאשר נעשה שימוש בחום גבוה. טכנולוגיה תרמית היא השלב הראשון החיוני לעיצוב שיער בריא וקל יותר, המבטיחה תוצאה מושלמת בכל פעם.
סרום Cicanuit הופך את הטיפול בשיער בלונדיני לנטול כל מאמץ ומבטיח לך שיער בלונדיני רך וזוהר. כל שעליך לעשות זה למרוח אותו על השיער וללכת לישון! הסרום עשיר בלחות כמו מסיכה, אבל בנוסחה חדשנית וקלה לשימוש, שאינה דורשת שטיפה או הרטבה של השיער.
לעיתים קרובות תוצאות מוצלחות של שמן לשיער תלויות בצורת השימוש. טכניקות נכונות, מדידה ותזמון עושים את ההבדל בין כישלון לבין הגביע הקדוש. קבלי טיפים מאת מומחי השיער שלנו, המבטיחים תוצאה מושלמת, בכל פעם.
הפחיתי בחפיפות שיער שאינן הכרחיות עם Refresh Absolu, תרסיס מחדש תלתלים שלא תביני איך הסתדרת בלעדיו עד עכשיו.
מוצרי סדרת הטיפוח Curl Manifesto מבית Kérastase מכילים שני רכיבים שפשוט אוהבים תלתלים, בואי לגלות מה הם יכולים לעשות עבור התלתלים שלך.
שילוב של אורח חיים בקצב מהיר עם גורמים סביבתיים ושינויים הורמונלים, וההוכחות ברורות.  את מתחילה לראות שובל של שערות על הבגדים, במקלחת, במברשת השיער שלך ובכל מקום שאת הולכת.
לשמן שיער יש המון יתרונות: הזנה, הגנה, ברק, רכות ומראה בריא. כל סוגי השיער יכולים להנות מקסם השיער הזה. זה רק עניין של לדעת את איך ומדוע.
הכירי את Chroma Gloss, מוצר חדשני המבוסס על חומצה לקטית, אשר יותיר את הצבע שלך במראה הזוהר ביותר שלו.
שלוש מתוך חמש נשים צובעות את שיערן אבל 85% חוששות מהנזק. סדרת כרומה אבסולו נחלצת לעזרתך.
יום אחרי יום אנחנו חווים את החיים במלואם. כשנעצור לחשוב על כל החוויות, המבחנים וההישגים, נגלה לעתים שהיופי שלנו השתנה.
סדרת Oléo-Relax הקלאסית עכשיו בגרסה חדשה ומשופרת.
שירותי טיפוח לשיער

הטיפול האישי שלך

טיפול ממוקד ומהיר לשיער

Fusio-Dose - טיפול מקצועי בהתאמה אישית בסלון Kérastase שישיב לשיערך את הברק הטבעי.

שיער החלומות שלך

סרום הלילה Nutritive 8H Night Serum יעניק לחות אינסופית ומהפך בשיערך במהלך הלילה.