שמן שיער לכל אחת

לשמן שיער יש המון יתרונות: הזנה, הגנה, ברק, רכות ומראה בריא. כל סוגי השיער יכולים להנות מקסם השיער הזה. זה רק עניין של לדעת את איך ומדוע.

שיער דק

לקוחות עם שיער דק חושבות לעתים שהן אינן יכולות להשתמש בסרום מפחד לשומניות ומשקל יתר בשיער.

שמני שיער נוצרו לנשים מתולתלות.

שיער מתולתל

שמני שיער נוצרו לנשים מתולתלות מאחר ותלתלים נוטים להראות יבשים ולהתקרזל בקלות, שמנים משתלטים ומגדירים את התלתלים, מותירים ברק ואת המראה הבריא הטהור. לעיצוב התלתלים, לחצו פעם אחת על המשאבה אל תוך כפות הידיים ומרחו על כל קווצה בנפרד.

מרחי בתנועות סיבוביות לאורך התלתלים ועד לקצוות. אם יש לך יום מקורזל במיוחד, לחצי על המשאבה פעם אחת אל תוך כפות הידיים. סרקי את השיער בעזרת האצבעות והתמקדי באזורים המקורזלים יותר. שלום ולא להתראות ליובש.

שיער מכור לחום

לאלו שיש להם מערכת יחסים קרובה עם מייבשי שיער ומכשירי עיצוב שיער אחרים, שמן שיער הוא חיוני לחלוטין. השתמשו בו כפריימר לפני עיצוב השיער להגנה מפני חום וייבוש שיער מהיר יותר. מרחו 1-3 לחיצות, בהתאם לאורך השיער, על שיער שיובש במגבת ופזרו באופן אחיד. אחרי עיצוב השיער, אתם יכולים למרוח מעט מן השמן על שיער יבש כטאץ' סופי לברק וניחוח.

שיער ביום שלאחר החפיפה

השמן המקורי Elixir Ultime

המרענן האידאלי לימים כשאתם בוחרים לא לחפוף. אולי אין לכם זמן, או ששערכם הופך יבש או אתם חופפים אותו יתר על המידה. או אולי אתם מעדיפים את המראה הסקסי, הלא חפוף. אם השורשים אינם מלוכלכים, אין צורך לחפוף או להרטיב את השיער. פשוט הוסיפו לחיצה או רססו את השמן כדי לעצב מחדש או להדגיש, ושמרו עליו מוזן ומבריק עם ניחוח מרענן.

שיער צבוע

שבועיים או שלושה לאחר הצבע, הברק והבהירות עשויים להתחיל לדהות ולהחלש. זהו הזמן ש Elixir Ultime L'Huile Rose באמת מראה את הזוהר שלו . שימוש בלחיצה מן השמן על שיער צבוע, רטוב או יבש , מחזיר ברק מזין לשיער, הופך אותו למבריק ומדהים כפי שהיה ביום בו ביקרתם בסלון השיער.

שירותי טיפוח לשיער

הטיפול האישי שלך

ממוקד ומהיר

Fusio-Dose - טיפול מקצועי בהתאמה אישית בסלון Kérastase שישיב לשיערך את הברק הטבעי.

שיער החלומות שלך

סרום הלילה Nutritive 8H Night Serum יעניק לחות אינסופית ומהפך בשיערך במהלך הלילה.