שירותים בסלון קרסטס

טיפולי הדגל בסלון

כשאנו יושבים בכסא החפיפה בסלון, תמיד היינו רוצים להאריך את משך עיסוי הראש בכמה רגעים נוספים. יצרנו סדרת טיפולי שיער בדיוק עבור הרגע הזה.

כאמני שיער טיפוח, דאגנו להאריך את עיסוי הקרקפת האהוב, הכולל מחוות עדינות להפגת מתח, בשילוב ניחוחות עדינים המתאימים לחוויה בעיניים עצומות.

בהתאם לטיפול הנבחר, השיער והקרקפת שלכם מתפנקים ברצף של מחוות עדינות אך יסודיות, בטיפול עמוק של השיער מהשורש ועד לקצוות. גלו את תפריט הטיפולים ומצאו את סלון השיער הקרוב אליכם לקביעת הביקור שלכם.

Fusio-Dose

ריטואל הדגל Fusio-Dose הוא השירות המותאם ביותר ש-Kérastase מציעה והוא זמין בלעדית בסלונים. עם עד 20 התאמות אפשריות, התוצאות הן מיידיות ומאפשרות טיפול ממוקד בשתי בעיות עיקריות של השיער, וביניהן יובש, נזק, קרזול, צפיפות ומראה עייף.

גלו עוד

אין דומה לזה ייבוש שיער בפן זה דבר נהדר, אך ייבוש בפן לאחר Fusio-Dose משמעו שיער שנראה מבריק ומשוקם גם לאחר מספר חפיפות.

מגי, 28, לונדון

תוכנית האימונים לשיער ארוך

מודרך על ידי מעצבי השיער

תוכנית האימונים עם Extentioniste היא טיפול בלעדי בסלון קרסטס, להפחתת קצוות מפוצלים ב 78% ובהפחתה של שבירת השיער ב 99% לאחר שימוש אחד. על ידי טיפול השיער מהשורש ועד לקצה, השיער יכול להתארך עד 4 ס"מ בתוך 3 חודשים בבריאות אופטימלית לאורכים ולקצוות, ומאפשר לכן להגיע למטרות הארכת השיער שלכן.

גלי עוד

התחדשות:

Chronologiste עובד כשיקוי פלא המטהר ומחייה שיער ללא חיים, ופותח במיוחד עבור אלו המחפשים את הפינוק האולטמטיבי עבור שיערם. כרונולוג'יסט מכיל את סימן הדגל של הסדרה - חיקוי פניני קוויאר המשולבים אל תוך המסיכה רגעים לפני השימוש . הקרקפת נהנית מתחושה מחודשת ורגועה, השיער מרגיש מחוזק ומשוקם, השערות רכות כמשי וזוהרות עם נפח חדש.

ברק נשגב:

בכדי לחוות את כל השמנים היקרים האלו ומה שיש להם להציע, הריטואל הזה מציע 5 פעולות בשימוש Elixir Ultime ליצור סדרת שילובים מותאמים אישית לשיערכן. עיסוי מרגיע בטכניקת שמנים בהתאמה אישית, מקלים על חדירת המרכיבים הפעילים של השמן לשיער גמיש יותר, מרוכך ובעל ברק טבעי.

ברק טבעי בריא:

 

הטיפול המטהר שמושפע מטיפולי ספא משתמש בסגולות צמחים שמסירים זיהומים בעדינות אך ביסודיות ומעניקים לשיער את הכמות המושלמת של שמן ארגן מרוקני ממקור טבעי, שמן קוקוס סמואי ומי ורדים דמשקאים.

טיהור השיער: טיפול נגד זיהום.

טיפול נאות לקרקפת לרוב נזנח; רבים לא יודעים שהקפדה על טיפוח מתאים ובהתמדה, עשויה לפתור בעיות שיער רבות כגון שיער שומני, נשירת שיער, קשקשים או תחושת אי נוחות בקרקפת. זיהום האוויר וגורמים סביבתיים מזיקים אחרים מחמירים את המצב. פרוטוקול טיהור השיער כולל את פרוטוקול הניקוי הכפול; אחד הפרוטוקולים הידועים של קרסטס. הניקוי כולל מסיכת השיער מבוססת חימר Masquargil ,המטהרת היטב את השיער והקרקפת, בשילוב מברשת הקרקפת Clarisonic שעוצבה לשימוש בלעדי בסלון השיער. לסיום מפנק: עיסוי נדיב עם מסיכת קרם הג'ל המחדשת Masque Appaisant, שמטרתה להגביר את איכות הקרקפת והשיער.

נוהל טיפול בקרקפת:

הצלחנו לשכלל את הידע ההיסטורי המתקדם שלנו על הקרקפת והפכנו אותו לנוהל בסלון השיער בהשפעת הספא על ידי יצירת סדרת טיפוח שעוצבה לטפל בבעיות עיקריות בקרקפת: קשקשים, הרגעת קרקפת רגישה, הפחתת נשירת שיער וטיהור קרקפת שומנית. כל בעיה ייחודית מטופלת ב-3 שלבים, הכוללים שימוש ממוקד במיוחד בתכשירים הטיפוליים לקרקפת של Kérastase באמצעות מכשיר המיקרונייזר, לקבלת תוצאות יעילות וחסרות תקדים. השילוב בין הפעולות העדינות, השימוש המדויק בתכשירים ומוצרים בעלי ביצועים גבוהים, מבטיח קרקפת בריאה ותוצאות עם עמידות לאורך זמן – במיוחד כשהוא מבוצע על ידי מעצבי השיער המומחים והמסורים שלנו.

נוהלי שלושת טיפולי הקרקפת

נוהל היפטרות מקשקשים

עוזר להיפטר מפתיתי קשקשים יבשים ושומניים - מטהר את הקרקפת - ממריץ פעולת קרקפת ביולוגית לאיכות קרקפת יותר טובה - השיער רך, קליל וקורן.

נוהל לקרקפת רגועה

מרגיע את אי הנוחות בקרקפת כגון תחושת צריבה, אודם, גירוד ועיקצוץ - נפטר מזיהומים בקרקפת - מקל, מרענן ומלחלח את הקרקפת - השיער מרגיש מחודש, קל וגמיש.

נוהל לשליטה בנשירת שיער

מפסיק את ההזדקנות המוקדמת של זקיקי השיער - ממריץ פעולת קרקפת ביולוגית לאיכות קרקפת יותר טובה - ממריץ את פעולת חילוף החומרים של השיער - נותן טקסטורה לשיער לנפח מיידי ומלאות.

מפגש בסלון השיער

הרבה יותר ממקום לצביעת שורשים או רק תספורת ,קבעו תור בסלון Kérastase הקרוב אליכם לאבחון שיער מותאם אישית ללא עלות.

שירותי טיפוח לשיער

הטיפול האישי שלך

ממוקד ומהיר

Fusio-Dose - טיפול מקצועי בהתאמה אישית בסלון Kérastase שישיב לשיערך את הברק הטבעי.

שיער החלומות שלך

סרום הלילה Nutritive 8H Night Serum יעניק לחות אינסופית ומהפך בשיערך במהלך הלילה.