BLOND ABSOLU

אתם מעזים , אנחנו מטפלים חדש You Dare, We Care

בלונד הוא יותר ממראה. זו הצהרה. זה מלהיב להיות פצצה בלונדינית. אך הבהרת השיער מותירה אותו פגיע ליובש. הצבע דוהה ומאבד מהגוון הייחודי שלו. הכירו את Blond Absolu, טיפוח השיער המשקם אולטרה ויולט משמר את המראה הבהיר ואת הרוח הנועזת של הבלונדינית המודרנית.

שינוי לבלונד, הוא טקס מעבר של ממש. כולם צריכים לנסות זאת, לפחות פעם בחיים. עבור חלק מאיתנו, זהו רק שלב או תקופה. אחרים, אוחזים באנרגיה הבלונדינית לכל החיים.

אפשרויות אינסופיות

בלונד אינו רק מראה אחד. הוא בלתי מוגבל, ספקטרום אינסופי. משיער לבן כקרח, לבלונד חמאה, עד קווצות שיער שטופות שמש, או "בלונד תות" בהיר. לכל אשה בלונד שונה. לכל סוג שיער, לכל עונה, לכל מצב רוח.

כל הכיף, ללא שום סיכון

זו הדרישה למצויינות ואינדיבידואליות שנתנה לנו השראה ליצור את Blond Absolu, הטיפול האולטמטיבי לשיער בלונדיני צבוע. חוללנו מהפך בטיפול בשיער בלונדיני עם שישה מוצרים לשילוב בשגרת טיפוח בהתאמה אישית לשטיפה, טיפול והוספת טקסטרה לשיער. סיבי השערה משוקמים עמוקות עם חומצה היאלורונית ושומן צמח הלבנבן. מנטרלי אולטרה ויולט ממתנים ומנטרלים השפעות סביבתיות. הם הופכים לצהוב או מקבלים גוון נחושת עקב תופעה המכונה חמצון. יש לשמר היטב את צבע השיער כדי לשלוט בתופעה זו. " :tagging="{}">נחושתיות ומאירים את הבלונד הרצוי שלכם. השיער רך כמשי, עם תחושה לאורך זמן של סיבי שערה "בתוליים".

קדימה, העזו לעשות זאת. צבעו לבלונד. אנחנו נהיה שם, בצד השני, עם טיפוח ושיקום האולטרה ויולט הטוב ביותר.

לאלו שמעזים...

אף אחד אינו מבין מה זה להפוך לבלונדינית יותר מהנשים שהעזו לעשות זאת, ואין אחד שמבין בטיפוח יותר מ Kérastase. וזו הסיבה שחיברנו יחד קבוצה של תשע נשים עצמאיות שמטפחות שיער בלונדיני בדרכים שונות לחלוטין. הדאגות שלהן, רצונות הבלונד העמוקים שלהן נתנו לנו השראה ליצור את טווח המוצרים האולטימטיבי לטיפול בבלונד.

קטרין

שילוב הצבע המיוחד של קטרין, אשר יוצר "בלונד-דבש" מתאים לאישיותה ולגוון העור שלה, ונותן לה להרגיש בטוחה בעצמה. "יום אחד פשוט אמרתי שאני רוצה להפוך לבלונדינית" היא אומרת.

גרס

לדוגמנית העבר ובלוגרית האופנה גרס, יש בלונד קרח שנותן לה להרגיש צעירה ונועזת. "השיער שלי הוא המראה המאפיין שלי", היא אומרת.

הנלי

לגולשת הנלי יש מראה מובהר בקצוות, שמשאיר אותה מחוברת לים. "עבורי, יש בזה יופי גולמי, וקסם גדול".

הסיבה לבלונד

הם הופכים את זה לעניין שלהם. בלונד הוא טהור ופגיע, אך נועז ומעז, שלא ניתן לעמוד בפניו. בלונד הוא הכל וכלום, הכל יחד. או, האם שמעתם שבלונדינים נהנים יותר? מה שלא כיף זהו האפקט המיבש והמחליש של ההבהרה שיכול להשפיע על השיער, דהיית צבע וגוונים צהובים נחושתיים צצים. אך אלו כבר לא דאגות יותר...

בלונדיניות דורשות את הטוב ביותר

מצאנו שלכל בלונדינים צבועים יש רגשות ופילוסופיות משלהם לגביי הצבע וכיצד הוא מצית את רוחם. דבר אחד שיש לכולם במשותף? אף אחד מהם אינו רוצה לבחור בין שיער בלונדיני מדהים לבין שיער בריא ושופע. הם רוצים את הכל. והם רוצים את זה רענן - ללא דהייה או סטייה לאזור הנחושתי.

כאשר אתם עושים שינוי לבלונד, אין גבולות כאשר יש ברשותכם את מוצרי הטיפוח הנכונים לשמירה על בריאות השיער שלכם.

אתם מעזים אנחנו מטפלים

שירותי טיפוח לשיער

הטיפול האישי שלך

ממוקד ומהיר

Fusio-Dose - טיפול מקצועי בהתאמה אישית בסלון Kérastase שישיב לשיערך את הברק הטבעי.

שיער החלומות שלך

סרום הלילה Nutritive 8H Night Serum יעניק לחות אינסופית ומהפך בשיערך במהלך הלילה.