עלינו

יש לנו פילוסופית "טיפוח קודם" בבסיסנו. אנו עובדים עם מעצבי השיער הטובים ביותר כדי לספק לכל הנשים את הפתרונות האולטימטיבים לטיפוח שיערן. ב Kérastase, אנו מאמינים שאין פרשנות אחת ליופי אלא אינסוף. אנו מעצימים את כל סוגי היופי, התרבויות, סוגי החזון וכמובן את כל סוגי השיער.

בעולם שבו שיגרת טיפוח שיער סבבה סביב היגיינה בלבד, Kérastase המציאה את טיפוח השיער כבר ב 1964.

מאז, אנחנו מציעים לנשים ולגברים טיפוח מקצועי, לשיער הטוב ביותר.

אנחנו משלבים את הידע העמוק של מעצבי השיער והלקוחות שלהם כדי לדמיין עולם של מוצרי טיפוח שיער שיעלה על כל הציפיות. וצירפנו לשורותינו מדענים מומחים כדי להפוך את זה למציאות. אנחנו תמיד לוקחים את טיפוח השיער לשלב הבא, בבית ובסלון השיער.

יחד עם קהילת מעצבי שיער, אנחנו מסורים לטיפול בשיערך, כדי שתוכלי לפרוץ את גבולותייך, להתחבר עם היופי הטבעי שלך, לזרוח באור הזרקורים ולהעז להיות כל דבר שתבחרי.

יחד עם קהילת מעצבי שיער, אנחנו מסורים לטיפול בשיערך כדי שתוכלי להעז ולממש את שאיפותייך.

אנחנו יוצרים מוצרים אייקונים עם רכיבים נדירים ומרוכזים הנספגים עמוק בסיב השערה, ומשקמים את השיער מבפנים החוצה. התוצאה היא שיער עמיד, חזק ובריא מהשורש. התוצאות שלנו מבוססות על יכולת האבחון המדוייקת שלנו. בעבודה משותפים עם מעצבי שיער מומחים ונסיונם עם לקוחות יצרנו שיער ייחודי.

על מנת להבין את צרכי השיער האינדובדואלים של כל אשה. אנו משתמשים באבחון כבסיס הידע העמוק שלנו על לקחותינו ושיערן, על מנת שנוכל לספק את הטיפול המותאם והמדויק ביותר ללקוחה בסלון קרסטס ובבית. אנו מאמינים כי הבריאות היא הבסיס ליופי. כשאת שומרת על שיערך במצב מצויין, הוא פתוח לאפשרויות.

אנחנו לא מנקים את השיער, אנחנו מבצעים אמבט חפיפה. אנחנו לא רק מטפלים בשיער, אנחנו מבצעים מהפך במראהו. אנחנו לא רק מפחיתים "פריזיות" בשיער; אנחנו משחררים מראה מלא אפשרויות. מפני שזהו יותר מעיסוק בשיער. זוהי את.

אנו יוצרים טיפולים בהתאמה אישית בסלון, תוך שימוש בטכניקות מקצועיות וייחודיות לנו, ובריטואלים אשר יספקו טיפוח, טיפול יסודי ויעילות גבוהה- לכל צורכי השיער. פוזיו דוז הוא מוצר הדגל שלנו, והוא פריצת דרך מקצועית של ממש.

אנו מציעים שילובי טיפול מרובים לטיפול מותאם אישית שיכולל מהפך בשיערך מיידית ולאורך זמן יחד עם קהילת מעצבי השיער שלנו, אנחנו מסורים לטפל בשיערך, כדי שתהיי יכולה להיות אמיצה. יכולה להיות אמיתית. יכולה להיות את.

המוצרים הנמכרים ביותר

מכל טווח מוצרים, יש כמה שעולים לפסגה. אלו המוצרים האייקונים הפופולארים יותר ברקב מעצבי השיער שלנו והמעריצים מסביב לעולם, כל אחד בדרכו שלו לחשיפת שיער יפה ובריא.

מצאו את המוצרים המתאימים ביותר עבור שיערכם.
גלו את המוצרים הנמכרים ביותר
0
0

L'Huile Originale

שמן השיער הזה הוא הכוכב שלנו – כל מה שצריך לעשות הוא להשאיר אותו על השיער וליהנות מהגנה מפני ייבוש בחום של עד 230 מעלות ומהזנה עמוקה שתטפל גם בשיער העייף ביותר. הוא סוגר קצוות מפוצלים, מחליק את סיבי השערות ומשתלט על הקרזול לזמן ממושך. השיער נהנה באופן מיידי מעוצמה חיונית ומברק מנצח המחזיקים מעמד במשך 48 שעות. השמן עוטף את השיער בחושניות תוך כדי שהוא מתמוסס לתוכו ומעשיר אותו בתערובת ייחודית ונפלאה של ניחוחות פרחים כמו עלי סיגליות ופרזיה וניחוחות עציים המבוססים על תמציות מושק.

לצפיה במוצר
0
0

Bain Satin 1

Bain Satin 1 הינו שמפו תזונתי שעוצב במיוחד לשיער רגיל עד יבש מעט. שילוב החומרים המזינים שלו ותמצית קנה שורש האיריס מגנים על השיער מפני חמצון, מזינים וממריצים את הסיבים, ומגבירים את ייצור השמן הטבעי המרכך את השיער מהשורש ועד לקצותיו. קל יותר לפתירת קשרים, השיער רך וחלק למגע בעל ברק טבעי.

לצפיה במוצר
0
0

Masquintense Fine

מסיכת שיער Masquintense Fine Hair היא טיפול מזין לשיער עדין ויבש. זהו שילוב של ריכוז גבוה של חומרים מזינים ורכיבים פעילים המזינים את השיער מן השורש ועד לקצה, מותירים את השיער בהיר ורך עם גמישות ומגע קליל. זה מקל על פתירתקשרים בשיער ומגן על סיב השיערה מפני חימצון להזנה ל הנשמרת אורך זמן.

לצפיה במוצר
0
0

Nectar Thermique

Nectar Thermique הינו חלב מגן תרמי לשיער רגיל עד יבש. תרכובת האיריס המלכותית שלו משלבת רכיבים פעילים להזין ולרכך את השיער. החומרים העוטפים העדינים שלו מצפים את סיב השערה במעטה קליל המגן על השיער מפני מייבש השיער ונזקים מעיצוב שיער במכשירים. השיער קל יותר לעיצוב ונראה מלוטש מיידית. השיער מטופל כנגד עייפות וקשיות לגימור מבריק, כמזוגג.

לצפיה במוצר
0
0

אמבט חפיפה Force Architecte

אמבט חפיפה (שמפו) Bain Force Architecte הוא הראשון שפותח במיוחד לשיער חלש ופגום. מכיל שילוב של הרכיבים ®Vita-Ciment ו-Sève de Résurrection הבונים מחדש את סיבי השיער מבפנים, מחזקים אותם ותורמים לשחזור והחייאה של סיבי השיער. התוצאה – שיער רך, מבריק וחלק יותר.

לצפיה במוצר
0
0

מסכה Force Architecte

מסכת Masque Force Architecte לשיער פגום וחלש, משחזרת ומשקמת שיער ברמות שחיקה 1 ו-2. שילוב המרכיבים ®Vita-Ciment ו-Sève de Résurrection מבטיח שיחזור וחידוש לכל סיבי השיער. התוצאות: שיער חזק ורך יותר, בעל מרקם חלק ומבריק והפחתה ניכרת בשבירת השיער ובכמות הקצוות המפוצלים.

לצפיה במוצר
0
0

תרמיק Ciment

קרם הגנה לשיער חלש ופגיע, תחליב Ciment thermique מגן על השיער מנזקי חום הנגרמים משימוש במייבשי השיער וממכשירי עיצוב חמים אחרים. מכיל שילוב של Vita-Ciment®, Vita-Topseal ו-Sève de Résurrection המסייעים לשיחזור וחידוש סיבי השיער באופן מיידי, ושיקום שכבת המגן החיצונית והטבעית של השיער. התחליב מגן על השיער מחום עד של עד 180 מעלות צלסיוס, ומקצר את תהליך ייבוש השיער באמצעות חום.

לצפיה במוצר
0
0

אמבט חפיפה Thérapiste

אמבט חפיפה Bain Thérapiste במרקם קרמי משקם את סיבי השיער ומקנה לשיערך מראה מבריק וחלק יותר. מיועד לשיער פגום במיוחד או כזה שניזוק משימוש במכשירים טכניים, התכשיר עוטף את סיבי השיער במהלך החפיפה, ומפחית חיכוכים על ידי סילוק סיבי שיער פגועים בעדינות וביעילות. תורם להתחדשות סיבי השיער, שיקום נזקי העבר והגנה מפני נזק עתידי.

לצפיה במוצר
0
0

מסכה Thérapiste

מסכת Masque Thérapiste לשיער פגום במיוחד או כזה שניזוק משימוש במכשירים טכניים וזקוק לחיזוק ולשיקום. המרקם החמאתי והייחודי של המסכה חודר אל לב סיבי השיער, בונה אותם מחדש, משקם ומסייעת להשיב להם את החוזק והגמישות שאבדו. השיער נהנה ממראה מחודש, אחיד, רך וחלק יותר.

לצפיה במוצר
0
0

אמבט חפיפה Extentioniste

אמבט חפיפה (שמפו) הפועל לחיזוק השיער ולהגברת צמיחתו. שיער חלש הנוטה להישבר, מתחזק כאשר המבנה הפנימי שלו נבנה מחדש, ונאטם כדי לספק הגנה רבה יותר לאורך צמיחתו. מועשר בקריאטין R - קומפלקס פעיל המיועד להגברת החוסן והגמישות של השיער, ובטאורין - חומצת אמינו התורמת לבריאות עור הקרקפת. להרכבת תכנית האימונים האישית שלך, לשיער ארוך עם מראה בריא וחזק יותר, פני למעצב השיער שלך.

לצפיה במוצר
0
0

מרכך Extentioniste

מרכך לחיזוק אורכי השיער, מסייע בהפחתת שבירת השיער ומאפשר לשיער לצמוח לאורכים חדשים, כשהוא חזק, גמיש ובריא. כבר מהשימוש הראשון תוכלי לראות ירידה של 99% בשבירת השיער*, וירידה של 78% בכמות הקצוות המפוצלים*.

לצפיה במוצר
0
0

מסכה Extentioniste

מסכה לחיזוק שיער ארוך, המסייעת בהפחתת שבירת השיער ומאפשרת לשיער לצמוח לאורכים חדשים, כשהוא חזק, גמיש ובריא. כבר מהשימוש הראשון תוכלי לראות ירידה של 99% בשבירת השיער*, וירידה של 78% בכמות הקצוות המפוצלים*.

לצפיה במוצר
0
0

אמבט חפיפה Bain Chromatique Riche

אמבט החפיפה (שמפו) Bain Chromatique Riche שומר על צבע שיער בוהק, לשיער שעבר צביעה או גוונים. נוסחת ה-Innovative Système Capture Advanced החדשנית לוכדת פיגמנטים של צבע בסיב השיער, ומרכיבי Chelators complex נלחמים בכל אויבי הצבע כולל חלקיקי מים שגורמים לדהיית צבע. מסנני קרינת UV וויטמין E מגנים מפני נזקי חימצון, ושמן סובין האורז מזין את סיבי השיער ומדגיש את שבירת האור. צבע השיער נשאר רענן ובוהק, והשיער נהנה מהזנה וממקרם עדין.

לצפיה במוצר
0
0

Densimorphose

Mousse Densimorphose עוצב כטיפול מעבה לשיער דליל. חדירה מהירה ופעולה מיידית מספקים צפיפות הנראית לעין מבלי להכביד על השיער. סיב השערה מעובה ועמיד יותר מן השורש ועד לקצה. השיער מלא נפח עם נוכחות גדולה יותר ללא תחושת כבדות. פורמולה ללא סיליקון

לצפיה במוצר
0
0

אמבט חפיפה Bain Densité

אמבט חפיפה (שמפו) לשימוש יומיומי, המיועד לשיער דליל וחלש, שסיביו מאבדים מצפיפותם. אמבט החפיפה Bain Densité מחזק את סיבי השיער ומעורר זקיקי שיער רדומים, על מנת לספק יותר נפח, מרקם ועמידות לשיערך. השערה והגמישות מתחדשים והשיער נראה מלא ועבה יותר.

לצפיה במוצר
0
0

Bain Fluidéaliste Sulfate Free

Bain Fluidéaliste Sulfate Free פורמולה עדינה במיוחד נועדה לרסן שיער הזקוק לאילוף. אידאלי לכל שיער רגיש, צבוע או שטופל בכימיקלים הודות לפורמולה נטולת הסולפטים שלו. סיב השערה עטוף בעדינות בחומרים מחליקים להבטחת משטח שיער חלק יותר, הופכים את השיער ניתן לעיצוב וניהול ומוגן מגורמים מאיצי קרזול.

לצפיה במוצר
0
0

Fondant Fluidéaliste

Fondant Fluidéaliste הינו מרכך שיער לשיער דק עד רגיל בלתי נשלט. המרקם הקרמי הקליל שלו עוטף את סיב השיערה בעדינות אוטם ומחליק אותו עד כדי אילוף. רכיבים פעילים ייחודיים מספקים שליטת אנטי-פריז (נגד קירזול) לכדי עיצובקל יותר של השיער לשיער רך, מבריק ויותר זורם.

לצפיה במוצר
0
0

Maskératine

Maskératine מסיכת טיפול עמוק מיועדת לשיער עבה ובלתי נשלט הזקוק לחלקות. שילוב של Morpho-Kératine™ עוטף את סיב השערה ומחזיר את ההומוגניות לכדי יכולת ניהול ועיצוב והגנת אנטי-פריז. ברגע שהג'ל דחוס חלק ועשיר זה נשטף , השיער רך יותר, קל יותר לסירוק והתרת קשרים, מתמלא מחדש כך שאין התנגדות כלשהי לעיצוב השיער.

לצפיה במוצר
0
0

Spray Fluidissime

ספריי לטיפול נגד קרזול. השיער מוגן מקרזול ולחות* עד ל-72 שעות. מזרז את הייבוש בפן ומגן מחום. רכות מידית וברק אינטנסיבי. *אנטי פריז עד ל-72 שעות, טסט אינסטרומנטלי אמבט חפיפה + טיפוח נשטף + ספריי של סדרת דיסיפלין.

לצפיה במוצר
0
0

Bain Vital Dermo-Calm

פורמולה שנוסתה דרמלוגית נלחמת בגורמים לגירוד בקרקפת ורגישות, Bain Vital Dermo-Calm מסיר פגמים ודלקות. הקרקפת נותרת רגועה ומלאת לחות לתחושת רגיעה מיידית. השיער מחזיר לעצמו קלילות וחיוניות.

לצפיה במוצר
0
0

Bain Divalent

השמפו מאזן הקרקפת מטפל בשורשים שומניים בויסות ייצור היתר של הסבאום. הוא גם מטפל בסיבי השיער מאורכי השיער ועד לקצוות להזנת קצותשיער יבש ורגיש להשבת רכות וברק. השיער בשורשיו נהיה שומני פחות לאורך זמן בזמן שאורכי השיער נשארים מוזנים וקצוות שיער אטומים.

לצפיה במוצר
0
0

שמן Huile Oléo-Relax

שמן אולאו-רלקס- הטיפול מושלם לשיער מרדני ונפוח. השמן מעניק הזנה, שליטה ומפחית את נפח השיער באופן מידי. השמן מקל בעיצוב השיער ומותיר אותו מלא ברק. השימוש בו יעניק לשיערך רכות, גמישות, לחות ומגע של משי. הסיומת המושלמת לטיפול בשיער מקורזל ופריזי. 

לצפיה במוצר
0
0

אמבט חפיפה Régénérant

אמבט חפיפה (שמפו) מחייה ומחדש, המסיר בעדינות זיהומים מהקרקפת ומסיב השיער. מועשר בחומצה היאלורונית, אביסין ווטימין E הנלחמים בסימני הגיל של עור הקרקפת והשיער. מספק לקרקפת לחות לאורך זמן, ברק וחוזק לסיב השיער אמבח החפיפה מסייע בהשבת מראה שיער צעיר, קופצני וחושני. מועשר בניחוחות הדגל של סדרת Chronologiste הכוללים תה ורד, ניחוח עצים קליל ומאסק, לחווית חפיפה מרגשת ומעוררת חושים.

לצפיה במוצר
0
0

Initialiste

אינישיאליסט – תמצית מתקדמת לטיפול בקרקפת ובשיער חלש הזקוק לטיפול מחזק ולהתחדשות. זהו שילוב של חומרים פעילים המאיצים את חילוף החומרים בתאים ומחזקים את סיבי השיער. ממריצה את השיער כבר לאחר השימוש הראשון. השיער נהנה מעמידות גבוהה יותר ומהפחתה של 93% משבירת השיער במהלך ההברשה*. לאחר 10 שימושים, השיער חזק יותר בשורש, ואיכות השיער נהנית משיפור משמעותי הנראה לעין**. השיער מלא חיים, יפה וחזק יותר. שימוש באינישיאליסט לאחר כל חפיפה משפר את מראה השיער והופך אותו לבריא וחזק יותר. *בבדיקה מכשירנית **בבדיקה עצמאית שנערכה על 129 נשים.

לצפיה במוצר
0
0

Cure Densifique

קיור דנסיפיק הוא תכשיר טיפול לקרקפת המיועד לנשים בעלות שיער דליל. תוכנית טיפול המסייעת לשמור על צפיפות השיער עם למעלה מ-1,000 שיערות חדשות נראות לעין* לאחר שלושה חודשי טיפול. הודות לשילוב ייחודי של חומרים פעילים כמו סטמוקסידין® ותרכובת יאנג, 2 מתוך 3 משתמשות דיווחו שהן מרגישות ששיערן עבה יותר**, בעוד ש-80% מהמשתמשות דיווחו שהן מרגישות ששיערן חזק יותר**. משפר את ההרגשה, את המראה ואת האיכות של השיער. *מבדיקה קלינית. 101 נבדקות בתכשיר לעומת פלצבו. בשימוש יומי למשך שלושה חודשים. **דיווח עצמאי שנמסר על ידי 122 משתמשות במהלך תקופה של 30 ימים. ניתן לשימוש על קרקפת רגישה: היפואלרגני ואינו מכיל פרבנים. פורמולה ייחודית המיועדת לשימוש על כל סוגי השיער (טבעי, צבוע או מסולסל). פורמולה המתייבשת במהירות.

לצפיה במוצר
שירותי טיפוח לשיער

הטיפול האישי שלך

ממוקד ומהיר

Fusio-Dose - טיפול מקצועי בהתאמה אישית בסלון Kérastase שישיב לשיערך את הברק הטבעי.

מוצרים בהתאמה אישית

לקבלת תוכנית טיפוח המותאמת במיוחד לשיערך, הינך מוזמנת להיכנס לשאלון קצר לאבחון השיער.