רגע האמת

בין אם זה רגע משותף בין מעצב השיער ללקוחה, או סדרת שאלות הנשאלות אונליין- השיטות המקצועיות שלנו תמיד יגלו בדיוק למה זקוק שיערך. על חשיבותו הבלתי פוסק של האבחון.

יש מעט מאוד קשרים נדירים ומיוחדים כמו הקשר בין אישה למעצב השיער שלה. חברים טובים, בני זוג, קרובי משפחה... מעטים מהם חולקים איתה את האינטימיות ששוררת בינה לבין מעצב השיער שלה. אישה יכולה לנדוד ברחבי העולם, להחליף עבודות, דירות ובני זוג. אבל דבר אחד נשאר קבוע – הקשר המיוחד שהיא חולקת עם מעצב השיער שלה. עם אנשים אחרים היא יכולה להתנהג במסתוריות ולא לתת להם להכיר את מי שהיא באמת. אבל כשהיא נכנסת למספרה, מתיישבת בכיסא ונשענת לאחור, הזהות האמיתית שלה נחשפת. רק מעצב השיער מכיר את הסודות העמוקים ביותר שלה – כמו צבע השיער האמיתי שלה.

רגע הגילוי במהלך הביקור בסלון השיער קורה מיד לאחר הגעתו שלהלקוח - האבחנה. זו היא הזדמנות להיות פתוחה וכנה לחלוטין לגביי מה השתנה מאז הביקור האחרון. האם היא חזרה לאחרונה מחופשת קיץ? האם היא היתה פחות ממושלמת בשגרת טיפוח השיער שלה? האם היא בשלב החלמה מלב שבור?

הרגע המכריע דורש כנות מלאה משני הצדדים, אך הוא מניב עושר של מומחיות אשר מטפטפת מטה מן השכבה העליונה של המדענים ב Kérastase. כמצילי השיער, אנחנו מכירים מקרוב את משאלות השיער של האשה, וכל מה שאנחנו עושים נועד לרצות אותה. אבחון שיער נכון ויסודי, בסלון או אונליין, הוא הבסיס לכל ההמלצות והשירותים הנדרשים. זה הוא הבסיס שעליו נבנות כל מטרות השיער.

אם הקצוות יבשות, מעצב השיער יכול להיות נדיב עם האורך אותו יגזור. אם הצבע דוהה, הכלי האינטרנטי יציע שגרת טיפוח במוצר להחיות את הבוהק, או יאתר סלון KERASTASE לרענון צבע מקצועי. אם הלקוחה מתוחה, כמה דקות של עיסוי ראש יומלצו קרוב לוודאי. או שהכלי האינטרנטי יעזור לה לגלות מסיכה עשירה, מרגיעה להתפנקות בבית כצעד לטיפול עצמי.

וכשהכול כבר נאמר ונעשה, האבחון יחולל את השינוי האמיתי. מדובר ברגע של שיתוף דעות ומומחיות שיבטיח שהצמד ישיג את מטרתו המשותפת - שביעות רצון מושלמת של הלקוחות. ביציאה מהסלון, היא תוהה מה היה קורה אם כל מערכות היחסים בחיים היו טובות כל כך.

מפגש בסלון השיער

הרבה יותר ממקום לצביעת שורשים או רק תספורת ,קבעו תור בסלון Kérastase הקרוב אליכם לאבחון שיער מותאם אישית ללא עלות.

שירותי טיפוח לשיער

הטיפול האישי שלך

ממוקד ומהיר

Fusio-Dose - טיפול מקצועי בהתאמה אישית בסלון Kérastase שישיב לשיערך את הברק הטבעי.

מוצרים בהתאמה אישית

לקבלת תוכנית טיפוח המותאמת במיוחד לשיערך, הינך מוזמנת להיכנס לשאלון קצר לאבחון השיער.