ליהנות משיער מושלם

כוכב חדש נולד

סדרת Oléo-Relax הקלאסית עכשיו בגרסה חדשה ומשופרת.

כל בוקר בדיוק אותו הסיפור. יוצאים מהמיטה ומתכוננים לקרב. הפן משמש כנשק במלחמה נגד הקרזול. ואנחנו לא נכנעים עד שכל השיער נראה חלק, מבריק... בקיצור, מושלם.

ולאחר מכן, ברגע שיוצאים החוצה, כל המאמצים יורדים לטמיון. באופן בלתי נמנע, השיער נכנע ללחות ולדרישות היום. הקרזול מביס אותנו. אי אפשר היה להיוולד עם שיער מושלם? כנראה שלא. אבל בהחלט אפשר להיראות כך...

אי אפשר היה להיוולד עם שיער מושלם? כנראה שלא. אבל בהחלט אפשר להיראות כך...

נקבוביות שיער + לחות = קרזול

יש שני דברים הגורמים קרזול - לחות ונקבוביות. שיער נקבובי, הוא בעל מרקם קשיח לעיתים קרובות ונגרם על ידי שימוש במכשירי עיצוב שיער חמים וטיפולי שיער כימיים, יכול להיראות עייף וחד גוני.יחד , התנאים האלו יוצרים מסלול מסוכן עבור השיער.משטח סיב השיערה נהפך רך ורפלקטיבי בהדרגה, ולכן הוא חסר ברק וחיוניות. המבנה הלא אחיד שלו הופך אותו לבלתי ניתן לשליטה וקשה לעיצוב. נקבוביות מותירה את השיער חדיר ללחות, סיבה עיקרית לקרזול גבוה.

העמידו פנים שנולדתם מושלמים

הפיתרון שלנו לתרחיש הבעיה הכפולה של לחות ונקבוביות? Oléo-Relax. סדרת המוצרים #1 שלנו כבר כ- 17 שנים, כעת יצאה בגרסה משופרת לסדרה האייקון המקורית.הפעם נעזרנו במעצבי שיער יפניים, המבינים טוב יותר מכל אחד בעולם את השליטה בקרזול. זו היא דאגה תמידית של לקוחותיהם. או לפחות היא היתה.Oléo Relax הינו הטיפול העוטף הראשון לשיער, מציע יכולת שליטה של 24 שעות בלחות של 80%.

Oléo-Relax החדש

Oléo-Relax החדש הועשר בפורמולה עם חמאת סאל מזינה, שמן קוקוס כתית יקר, שמן פרי רוזה מוסקטה ושמן בוטני אינקה. השילוב מספק עוצמה משקמת. ברק יוצא דופן, הגנה ועמידות בלחות. "שכבת הציפוי" הראשונה לשיער, לאטימה מוחלטת מפני לחות במשך 24 שעות.

גלו את שגרת 3-השלבים

נסו את הסדרה האגדית, עם פורמולה מיוחדת לשיער מרדני ונפוח עם נטייה לקרזול.

לרכישת OLEO-RELAX

Bain Oléo-Relax

ניקוי עמוק וקליל. מונע נזק וקשרים. מעניק לחות ומשקם את השיער. מותיר שיער רך וגמיש. משפר את יכולת השליטה בשיער.

Masque Oléo-Relax – מסכה אולאו-רלקס

שיער קל לשליטה במשך כל היום. חודר לעומק סיבי השיער. מגן על השיער מפני לחות. שליטה על הקרזול והנפח. שיער רך עם זוהר מבריק.

Huile Oléo6Relax

שיער חלק באופן מידי, ולמשך כל היום. מפחית ומונע שבירה. הגנה מפני חום, עד 230°c. מבשם את השיער בעדינות. שיער מבריק במשך כל היום.

שירותי טיפוח לשיער

הטיפול האישי שלך

ממוקד ומהיר

Fusio-Dose - טיפול מקצועי בהתאמה אישית בסלון Kérastase שישיב לשיערך את הברק הטבעי.

מוצרים בהתאמה אישית

לקבלת תוכנית טיפוח המותאמת במיוחד לשיערך, הינך מוזמנת להיכנס לשאלון קצר לאבחון השיער.