מצאי את שגרת הטיפוח שלך לשיער מתולתל יפהפה יותר מאי פעם

שגרת טיפוח מותאמת אישית היא המפתח לתלתלים טבעיים ויפים, כמו שאנחנו תמיד מחפשים. כאן תוכלי למצוא את השגרה המתאימה ביותר לתלתלים שלך.

תלתלים מגיעים בכל הצורות והגדלים, מגלים משוחררים ועד תלתלים קופצניים, וההבדלים הללו חוצים מעבר למראה השיער לבדו. כל סוג תלתל זקוק לשגרה מותאמת אישית כדי להבטיח שהתלתלים יטופלו ויוכלו להיראות במיטבם בכל יום ויום. טיפול בתלתלים לא חייב להיות מטלה, למעשה, מציאת שגרת הטיפוח הנכונה תהפוך את טיפוח ועיצוב השיער למשהו קליל ומרענן. לפניך 3 שגרות טיפוח פשוטות לסוגי תלתלים שונים, כולן משתמשות בסדרה החדשה והמדהימה שלנו, שפותחה במיוחד לשיער מתולתל – Curl Manifesto.

 

שגרת טיפוח #1: שיער גלי/מתולתל

שגרת הטיפוח הראשונה שלנו נוצרה עם המחשבה על שיער גלי מסוג 2. שיער מסוג זה אינו נוטה להיות שמן או יבש במיוחד ועל אף שהוא לעיתים מתקרזל, הוא בעל נטייה די טובה לברק. שיער מסוג 2 יכול לנוע בין סיווג שיער 2A, שהוא עדין וקל יחסית לעיצוב, ועד סיווג שיער 2C שהוא די גס ובעל נטייה להתקרזלות.

ניקוי

שגרה פשוטה בת 4 שלבים המתחילה באמבט החפיפה - Bain Hydratation Douceur - להסרת הצטברות לכלוך ומוצרים אחרים. אמבט חפיפה קרמי במרקם עדין מנקה ביעילות את הקרקפת תוך הזנתה והעשרתה בלחות.

טיפוח

לאחר מכן מגיע המרכך - Fondant Hydratation Essentielle - המרכך מחדש את הלחות של השיער מבלי להכביד עליו.

עיצוב

בכל הנוגע לעיצוב השיער את יכולה לבחור בין Creme De Jour Fondamentale, קרם להפחתת קרזול, לתלתלים רכים ומוזנים בלחות. המוצר השני הוא Gelee Curl Contour, אם את רוצה לשפר, להעצים ולהגדיר את הגלים שלך. אפשר גם לערבב אותם יחד.

בין חפיפות

המוצר המוביל של הסדרה, Spray Refresh Absolu הוא תרסיס לריענון תלתלים בין החפיפות. התרסיס מעניק לחות, משפר ברק ומחייה מחדש את התלתלים שלך.

קראי עוד: Refresh Absolu - מוצר-על להתחדשות התלתלים

 

שגרת טיפוח #2: שיער מתולתל מאוד

השגרה השנייה שלנו נוצרה מתוך מחשבה על תלתלים מסוג 3. תלתלים ספירליים הנעים בין תלתלים משוחררים וקפיצים לתלתלים הדוקים. הם אינם מבריקים כמו שיער חלק או גלי, מאחר שזקיקי השיער אינם גדלים באופן שטוח ולחות השיער הטבעית אינה נעה מהשורשים אל הקצוות. סוג תלתל זה צריך להתמודד עם יובש, שבירה, קרזול וסבך ועל כן מצריך יחס חם ואוהב.

ניקוי

ראשית, אמבט החפיפה Bain Hydratation Douceur - מנקה את הקרקפת והשיער, ומסיר הצטברות לכלוך. עם המרקם הקרמי שלו הוא גם מזין ומעניק לחות.

טיפוח

במקום מרכך, סוג תלתל זה מגיב טוב יותר למסכה. אנחנו נמליץ לך על Masque Beurre Haute Nutrition, טיפול עשיר במיוחד המזין ומחליק את השיער, ובמקביל עוזר לך להתיר ולסרק את התלתלים שלך בקלות (כלומר- פחות סיכוי לשבירה לא רצויה).

עיצוב

מוצרי העיצוב שלנו, המזינים, המגדירים ומלאי הברק, יסייעו לך ליצור את המראה הסופי שאת חולמת עליו. Creme De Jour Fondamentale מסייע בהתמודדות עם קרזול הודות לפורמולה המשגעת שלו. Gelee Curl Contour עוזר לך להגדיר את התלתלים היפים שלך, ו-Huile Sublime Repair - שמן רב תכליתי - מזין את השיער והקרקפת בחומרים המיטביים עמם ומשפר את הברק הטבעי של השיער. לתוצאות הטובות ביותר, שלבי את שלושת המוצרים ותזכי בהזנה אינטנסיבית, לחות וברק.

בין חפיפות

מציל התלתלים הרשמי, Spray Refresh Absolu התרסיס שמרענן, משפר ומעניק לחות לתלתלים בין החפיפות.

 

שגרת טיפוח #3: שיער מקורזל

השגרה שפותחה עבור תלתלים מסוג 4, שיער מפותל בחוזקה ואחד מסוגי השיער השבריריים ביותר. בין אם לתלתלים שלך יש צורת "S" או צורה פחות מוגדרת, שיער מסוג זה דורש תשומת לב רבה.

טרום חפיפה

כאן אנו ממליצים להשתמש בשמן הרכ-תכליתי שלנו Huile Sublime Repair כדי להזין ולהתיר את התלתלים שלך לפני הניקוי. את יכולה להשתמש בו גם בשלב העיצוב, מה שהופך אותו למולטי-טאסקר אמיתי!

ניקוי

אבן היסוד של כל שגרות השיער המתולתל שלנו, אמבט חפיפה Bain Hydratation Douceur מנקה את הקרקפת והתלתלים, תוך כדי הסרת הצטברות הלכלוך ושאריות המוצרים האחרים. המרקם הקרמי יעיל בניקוי השיער אך גם מזין ומעניק לחות לתלתלים היקרים שלך.

טיפוח

כמו עם תלתלים מסוג 3, גם סוג תלתל זה מגיב טוב יותר למסכה מאשר למרכך. Masque Beurre Haute Nutrition, הוא טיפול עשיר במיוחד המזין להפליא ומותיר את התלתלים שלך חלקים וללא קשרים.

עיצוב

כאן אנו ממליצים על שילוב שלישיית מוצרי העיצוב: השיטה הזו מכונה LOC (Leave-in, oil, cream). תחילה משתמשים בקרם, ממשיכים עם השמן ומסיימים עם הג'ל (קרם-ג'ל) על מנת לנעול את הלחות בשיער ולהגדיר היטב את התלתל. ה-Creme De Jour Fondamentale מטפל בהפחתת הקרזול, שמן Huile Sublime Repair מזין את הקרקפת והשיער ו-Gelee Curl Contour מגביר את היופי של התלתלים שלך.

לילה

בזמן השינה אנחנו ממליצים להשתמש בשמן שמן Huile Sublime Repair כדי להוסיף הזנה וטיפול נוסף לתלתלים שלך בזמן שאת ישנה.

בין חפיפות

לבסוף, Spray Refresh Absolu הוא תרסיס שמרענן, מעצים ומעניק לחות לתלתלים כך שתוכלי להימנע מכל צורך בשטיפת יתר של השיער.