איך להשתמש בשמן לשיער

לעיתים קרובות תוצאות מוצלחות של שמן לשיער תלויות בצורת השימוש. טכניקות נכונות, מדידה ותזמון עושים את ההבדל בין כישלון לבין הגביע הקדוש. קבלי טיפים מאת מומחי השיער שלנו, המבטיחים תוצאה מושלמת, בכל פעם.

שאלה 1: בכמה שמן שיער עליי להשתמש?

זו היא שאלה נפוצה ביותר, ורק שיערכם יודע את התשובה לכך! כמות שמן השיער הדרושה נעה בין 1-5 לחיצות בהתאם לאורך, טקסטורה, עובי ומצב השיער הנתון . הטריק הוא להשתמש בלחיצה אחת בכל שימוש ולפזר את השמן באופן שווה.

התחילו בקטן.      התחילו בלחיצה אחת בפעם הראשונה, לאחר מכן הוסיפו לחיצה בכל פעם עד שתקבלו את התוצאה הרצויה. תדעו שהשתמשתם ביותר מידי שמן כשהשיער יהפוך שומני ונראה נפול. לאחר מספר שימושים, תדעו לזהות את מספר הקסם שלכם לשיער מלא ברק וריחני להפליא.

שאלה 2: האם זה טוב יותר להשתמש בשמן השיער על שיער רטוב או יבש?

הדבר תלוי בתוצאות אותן אתם מחפשים. שימוש בשמן על שיער רטוב משמעו פחות ברק, אך ישנן הטבות אחרות, כגון התרת קשרים והגנה מפני חום לפני שימוש בפן. על שיער רטוב מקדם הברק הינו גבוה יותר ותקבלו הגנה טובה מפני קרזול, מפני קרני UV וזיהום. לשתי ההטבות, השתמשו ב 1-2 לחיצות על שיער רטוב, וסיימו עם 1-2 לחיצות נוספות בפיזור אחיד על שיער יבש.

שאלה 3: איזה מכשירי עיצוב עובדים יותר טוב עם שמן השיער?

מכשירים חמים לשיער

שמני השיער עובדים במקביל להאדיר את עבודת מכשירי עיצוב השיער כגון מייבשי שיער, מסלסלי שיער ומחליקי השיער. בשימוש כפריימר, השמן מגן על השיער מנזק עד ל 230 מעלות צלסיוס, כך שהשיער נותר ללא פגע ובריא. בשימוש לאחר עיצוב השיער , השמנים מגנים מקרזול, מגדירים את צורת השיער, מגבירים את הברק ומוסיפים הילת ניחוח.

בחרו במוצרים אייקונים

וודאו להשתמש במכשירי שיער אייקונים לעיצוב במכשיר חם. כלים אלו מנטרלים ומפזרים יונים על פני שטח רחב יותר, מה שמקל על אידוי מהיר יותר. התוצאה היא עיצוב קל יותר ופחות חשיפה לנזק. בונוס: טכנולוגיה אייקונית תספקלקצוות השיער שלכם זריקה נוספת של זוהר.

ידיים

הידיים שלכם הם הכלי המושלם לעיצוב שיערכם כשזה מגיע לשמן שיער. לחצו מן השמן האהוב עליכם לתוך כף היד, שפשפו את הידיים, והעבירו את האצבעות בשיערכם כמו מסרק להבטיח את הפיזור השווה ביותר.

שאלה 4: האם כדאי להשתמש בשמן השיער אם אני מייבשת את השיער באוויר?

בהחלט. שימוש בשמן על שיער רטוב יספק הזנה והגנה מקרזול וזיהום תוך שהוא מתייבש לכדי שיער מבריק בעדינות בטקסטורה טבעית. ברגע שהשיער יבש, תוכלו להוסיף טיפה שמן לכף ידכם, שפשפו את ידיכם והחליקו על אורכי השיער עד הקצוות. השלב הסופי יפיק ברק גבוהה, הגנה נוספת וניחוח מתמשך.

שאלה 5: מה הוא הסוד לברק מתמשך לאורך זמן בשימוש שמן השיער?

לקבלת ברק גבוה מתמשך לאורך זמן, המפתח הוא להתחיל עם שמן בעל ביצועים גבוהים. הפורמולה החדשה של Elixir Ultime מספקת 48 שעות של ברק, שמציב אתכם להצלחה. גלו כיצד למדוד את זה. בין החפיפות, השתמשו בלחיצה משמן השיער על אורכי השיער והקצוות (ראשית עסו לתוך הידיים) לספק לשיער תוספת ברק שתלווה אתכם עד לחפיפה הבאה.

שירותי טיפוח לשיער

הטיפול האישי שלך

ממוקד ומהיר

Fusio-Dose - טיפול מקצועי בהתאמה אישית בסלון Kérastase שישיב לשיערך את הברק הטבעי.

שיער החלומות שלך

סרום הלילה Nutritive 8H Night Serum יעניק לחות אינסופית ומהפך בשיערך במהלך הלילה.