מדע יישומי לטיפוח השיער בבית

איך מעצבי שיער מצליחים להשיג תוצאות מדהימות בשיער? יישום מתאים הוא חיוני. לפניכם הטכניקות שבהן משתמשים אנשי המקצוע שלנו, שתוכלו לנסות בבית כדי למצות את היתרונות הטובים ביותר מכל שלב בשגרת טיפוח השיער שלכם.

ביין - Bain

 

הברישו את השיער כשהוא יבש כדי להיפטר משאריות מוצרים ולאוורר אותו. הרטיבו את השיער ביסודיות והשתמשו בכמות בגודל מטבע על אזורי הראש השונים. לאחר מכן עסו אל הקרקפת כדי לטהר את העור. שטפו היטב. לשיער ארוך יותר, הכפילו את כמות הביין בחפיפה השנייה. חזרו על התהליך ופזרו את המוצר בשיער, תוך התמקדות באורכים ובקצוות, והוסיפו מים ליצירת קצף עשיר. שטפו שוב.

פונדן - Fondant

לאחר החפיפה והשטיפה, ייבשו בעזרת מגבת כדי לספוג את שאריות הלחות. מרחו את פונדן בתשומת לב על אורכי וקצוות השיער, עצרו כשני ס"מ לפני השורשים. פתלו את השיער ועטפו את אורכי השיער כדי להבטיח חדירה עמוקה. הוסיפו מים והקציפו את המוצר לפני שתשתפו אותו היטב, לתחושה קלילה.

מסכה - Masque

קחו מנת מסכה בגודל אגוז לוז (הכפילו את המנה לשיער ארוך או עבה). מרחו את תכשיר הטיפוח בתשומת לב על אורכי וקצוות השיער, עצרו כשני ס"מ לפני השורשים. פתלו את השיער ועטפו את אורכי השיער כדי להבטיח חדירה עמוקה. המתינו חמש דקות. הוסיפו מים והקציפו את המוצר לפני שתשטפו היטב.

סרום - Serum

לאחר חפיפה ושימוש במרכך, מרחו שלוש פיפטות של סרום על שיער שייובש במגבת באזור השורשים בלבד. עם קצות האצבעות, עסו ביסודיות אל עור הקרקפת, בתנועות איטיות ומכוונות לאפקט מרגיע, או בתנועות חזקות לאפקט ממריץ. השאירו ללא שטיפה ועצבו את השיער כרגיל.

שמן - Huile

לתוספת ברק ותחושה חלקה, מרחו 1-2 שאיבות של שמן על שיער רטוב או יבש כטיפול, תוך התמקדות בקצוות ובכל האזורים היבשים. השאירו ללא שטיפה ועצבו את השיער כרגיל.

שירותים

הטיפול האישי שלך

Fusio-Dose בסלון

קבלו מידע על השירות המותאם אישית במספרה שלנו שיחזיר שיחזיר את הברק המקורי.

המוצרים המתאימים לך

ענו על : שאלון לאבחון שיערך כדי למצוא את שגרת הטיפוח הטובה ביותר עבור סוג השיער שלך.