מוצרים עוצמתיים להגנה על השיער מפני חום

היו מוכנים להשתלהב. שלישיית מוצרים עוצמתיים המכינים את השיער לעיצוב, גם כאשר הוא מערב חום גבוה. טכנולוגיה טרמית היא השלב הראשון החיוני לעיצוב שיער בריא וקל יותר, ומבטיחה תוצאה מושלמת בכל פעם.

היו מוכנים להשתלהב. שלישיית מוצרים עוצמתיים המכינים את השיער לעיצוב, גם כאשר הוא מערב חום גבוה. טכנולוגיה טרמית היא השלב הראשון החיוני לעיצוב שיער בריא וקל יותר, ומבטיחה תוצאה מושלמת בכל פעם.

מייבש השיער הוא פלא מודרני. בכמה דקות, עצם השימוש בחום מכוון יכול לעצב את השיער לפי רצונכם, ולשנות את הגישה שלכם לגמרי. כמה מנחם לדעת שיום טוב יותר נמצא תמיד בפתח אחרי ייבוש פשוט בפן...

אבל אי אפשר להכחיש שתהליך עיצוב השיער בעזרת חום טומן גם כמה מלכודות. לפעמים ההצלחה לא מגיעה בקלות והשיער חשוף לנזקים כשלא מגנים עליו מפני החום. ייבוש לא מתאים בפן יותיר אתכם, ואת השיער, מתוסכלים ומותשים.

כמה מנחם לדעת שהיום הופך טוב יותר לאחר ייבוש מוצלח בעזרת פן...

קצת יותר מעשור חדשנות מבית Kérastase הסירה סוג מתח שכזה מן התהליך— Ciment Thermique. החלב היוקרתי מופעל תרמית , הוצג בשנת 2006, הופך את חום מייבש השיער למקור אנרגיה מרגיע ומטפח. החום למעשה מעצים את פעולת החומרים במוצר להוספת חוזק לסיב השערה מבפנים החוצה, מותיר את השיער חלק וחזק לאחר העיצוב.

בנוסף ל Ciment Thermique, גם trio of Thermiques גם מכילים Nectar Thermique, שמחליקים שיער יבש וקשיח Keratine Thermique, חלב מחליק לאפקט אנטי-פריז. ייבוש השיער בפן נהיה קל יותר עם הגנה מפני חום כקו הגנה ראשון, נותן תוצאות טובות יותר, והופך לדרך ללא דרגות לקבלת השיער הרצוי עבורכם, מתי שתבחרו.

החום, למעשה, משפר את פעולת הרכיבים בפורמולה, ומוסיף עוצמה לסיבי השיער, מבפנים החוצה

טרואה טרמיק - Trois Thermiques

מוצרי התרמיק של Kérastase הם שלב חיוני ראשון בכל הרפתקת עיצוב שיער בעזרת חום והם זמינים עכשיו למספר סוגי שיער.

Ciment Thermique – סימנט טרמיק

תחליב מחזק ומחדש, המעניק טיפוח מתקדם ללא שטיפה. המוצר מיועד לשיער חלש ושברירי- טרם השימוש בפן, והוא מפחית את הסיכון לקצוות מפוצלים ולשיער שביר.

נקטר טרמיק - Nectar Thermique

מבריק ומזין היטב שיער יבש בעל טקסטורה מחוספסת. מתאים לשיער שזוהרו התעמעם עקב ריבוי שימשו בפן.

קרטין תרמיק - Keratine Thermique

תחליב המעדן את מראה שיער ומקל על עיצובו. מסייע בשליטה על סיבי שיער פרועים שקשה לשלוט בהם במהלך הייבוש בפן, ומגן כנגד קרזול שנוצר כתוצאה מלחות.

איך זה עובד:

גלסאז' טרמיק - Glaçage Thermique

פעולה משולשת שמכינה את סיבי השיער לייבוש בפן.

 

1. ציפוי מחדש מידי Thermique מחליק את השכבה החיצונית של סיבי השיער.

 

2. טיפוח לעומק Thermique חודר לסיבי השיער ומחזק אותם מבפנים.

 

3. אטימה טרמית הרכיבים הפעילים נאטמים מתחת לשכבת ההגנה מפני חום.

שירותי טיפוח לשיער

הטיפול האישי שלך

ממוקד ומהיר

Fusio-Dose - טיפול מקצועי בהתאמה אישית בסלון Kérastase שישיב לשיערך את הברק הטבעי.

מוצרים בהתאמה אישית

לקבלת תוכנית טיפוח המותאמת במיוחד לשיערך, הינך מוזמנת להיכנס לשאלון קצר לאבחון השיער.