שיער החלומות שלך

סרום הלילה Nutritive 8H Magic Night Serum מעניק לחות אינסופית ומהפך בשיער יבש במהלך הלילה. בדומה לקרם לילה אינטנסיבי, סרום זה משקם ומזין את השיער בזמן שאת ישנה ומותיר אותו חלק ונעים למגע בבוקר.

זה ידוע כי במהלך הלילה כאשר אנו ישנים, הגוף מתחיל לעבוד בתיקון עצמי, חיזוק התאים מבפנים כלפי חוץ. זה הופך את הלילה לזמן הטוב ביותר לטיפולי יופי עוצמתיים, עשירים בחומרים מזינים שמחוללים פלאים. רוטינת הטיפוח של מריחת קרמים על העור המספקים לחות לפני השינה, וההתעוררות עם עור רענן ומלא חיים, היא מקודשת עבור נשים ברחבי העולם. אין כמו שנת יופי טהורה מפנקת.

סרום הלילה החדש 8H Magic Night Serum

ומה לגביי לחות לשיער? שיער יבש, כמו העור, יכול להרוויח מאוד מטיפול בזמן הלילה. סרום הלילה החדש 8H Magic Night Serum הוא התשובה לטיפוח שיערך כמו ריטואל טיפוח העור לפני השינה. לשימוש פשוט אחד, לפני השינה, הסרום נעזר בכוח הריפוי של השינה, עוטף את השיער בחומרים מזינים חיוניים.

סרום הלילה החדש 8H Magic Night Serum

בזמן שהמוח המודע מפנה את מקומו לחלומות מתוקים, החומר מתחיל לעבוד בהזנה והתחדשות, כמו מסיכת שיער לשיער יבש, ומותיר מראה שיער יפה טבעי ונעים למגע עד הבוקר.

סרום הלילה החדש 8H Magic Night Serum

ומה לגביי לחות לשיער? שיער יבש, כמו העור, יכול להרוויח מאוד מטיפול בזמן הלילה. סרום הלילה החדש 8H Magic Night Serum הוא התשובה לטיפוח שיערך כמו ריטואל טיפוח העור לפני השינה. מיושם בשלב פשוט אחד, ממש לפני השינה, הסרום נעזר בכוח הריפוי של השינה, עוטף את השיער בחומרים מזינים חיוניים.

טקס מרגיע לקראת השינה

סרום הלילה 8H Magic Night Serum הוא מאוד נוח לשימוש. פשוט קחו רגע לפני השינה, למרוח 2-4 לחיצות לאורך השיער והקצוות על שיער רטוב או יבש. השאירו במהלך הלילה. כשאתם חולמים, שיערכם נהנה מהטבות ויטמינים מזינים ותמצית שורש האיריס.

תחושת קלילות, ללא שאריות

מרגע השימוש בסרום הלילה 8h Magic Night Serum,, הוא מתחיל לחדור ולספק לחות לשיער יבש, ונספג בתוך דקות. אין שאריות או משקעים שנותרים, אין העברה של המוצר על הכרית או על מצעי המיטה. בבוקר, המוצר נספג לחלוטין בשיער.

ניחוח מתפתח

כשאתם משתמשים בסרום הלילה 8H Magic Night Serum, המגע הנעים שלו והניחוח הרענן משרים תחושת רוגע ונינוחות עמוקה. במהלך השעתיים הראשונות הסרום משחרר תווי פרחים מרגיעים, ולאחר מכן מתמוגג לאפקט רך ומרגיע למשך 6 השעות הבאות. לאחר שמונה שעות של מנוחה, הניחוח הופך לממריץ, ופותח את החושים עם ההשכמה.

בוקר יפה

לאחר שינת לילה מלאה, סרום הלילה 8h Magic Night Serum השלים את מעגל הטיפול המתקן שלו והוא נספג בשיער. כשאתם מתעוררים, שיערכם חלק מלא לחות, משוקם ומוכן לעיצוב היום, ללא צורך בשטיפה. השיער רך כמשי וקליל, ריחני ורענן למשך היום. מצב הרוח משתפר. האפקט הוא בהחלט קסום.

שירותי טיפוח לשיער

הטיפול האישי שלך

ממוקד ומהיר

Fusio-Dose - טיפול מקצועי בהתאמה אישית בסלון Kérastase שישיב לשיערך את הברק הטבעי.

שיער החלומות שלך

סרום הלילה Nutritive 8H Night Serum יעניק לחות אינסופית ומהפך בשיערך במהלך הלילה.